Vitalik Buterin durmuyor! 400 ETH'lik transfer daha! • Coinkolik
Yükleniyor...

Vitalik Buterin durmuyor! 400 ETH’lik transfer daha!

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Coinbase'e 632 bin dolar değerinde Ethereum (ETH) gönderdi.

Vitalik Buterin 12 Milyon Dolarlik Transfer Gerceklestirdi

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Coinbase’e 632 bin dolar değerinde Ethereum (ETH) gönderdi.

Ethereum kurucu ortaklarından olan Vitalik Buterin, şaşırtıcı transferlerine kaldığı yerden devam ediyor. Eylül ayı içindeki cüzdan hareketleriyle tedirgin eden Buterin, toplamda 3,9 milyon dolarlık kripto varlık taşımış oldu. Son olarak Buterin ile bağlantılı bir cüzdandan Coinbase‘e 632 bin dolarlık 400 ETH transfer edildi. Buterin’in cüzdanındaki hareketliliğin sebebi ise henüz bilinmiyor.

Vitalik Buterin için Eylül ayı hareketli geçiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain analiz platformu Spot On Chain’e tarafından yayımlanan verilere göre, Buterin’in bu işlemi son 10 gün içinde gerçekleşen ETH para yatırma işlemlerinin sonuncusu oldu. Spot On Chain, Buterin’in 15 Eylül’den beri tahmini olarak 2.421 ETH (3,94 milyon dolar) taşıdığını ifade etti.

Platform, 15 Eylül ve 19 Eylül tarihlerinde Kraken’e 321 ETH gönderildiği belirtildi. 17 Eylül ve 20 Eylül tarihlerinde ise farklı işlemlerde Bitstamp’a toplam 1.700 ETH transfer edildi. Bunlara ek olarak 19 Eylül’de Paxos’a yapılan 500 ETH’lik transfer de dikkat çekti.

Blockchain verilerine göre Buterin ile uzun süredir ilişkili olan başka bir cüzdandan bu işlemleri gerçekleştiren adrese 2.000 ETH (4,9 milyon dolar) gönderildi. Buterin, geçtiğimiz ay 600 ETH’lik (1 milyon dolar) bir transfer gerçekleştirmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x