Yükleniyor...

Vitalik Buterin, Ethereum Yol Haritasından Umutlu

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, yeni yılda Ethereum yol haritasındaki geliştirmelerden umutlu olduğunu dile getirdi.

Vitalik Buterin Ethereum Yol Haritasindan Umutlu

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, yeni yılda Ethereum yol haritasındaki geliştirmelerden umutlu olduğunu dile getirdi.

2023 yılı, kripto piyasasındaki sert koşulların ardından umut dolu bir şekilde başladı. Birçok kripto projesi, geliştirme ve büyüme çalışmalarının meyvelerini toplayacağını düşünüyor. Öteki tarafta kripto yatırımcıları, uzun süredir devam eden ayı trendinin nihayet biteceğine inanıyor. Tüm bu süreçler arasında, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin açıklamada bulundu. Buterin, yeni yılda projesinin ilerlemesinden ve geliştirmelerden umutlu olduğunu dile getirdi.

Vitalik Buterin, Ethereum Yol Haritasındaki Geliştirmelere Değindi

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, “Yeni yılda neye güveniyorsunuz?” sorusuna cevap verdi. Buterin, Ethereum‘un yol haritasını paylaştı ve bu yıl gerçekleşmesi beklenilen güncellemelerden bahsetti.

Ethereum geliştiricisi Buterin, Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan Şanghay yükseltme paketine değindi. Kurucu, Ethereum İyileştirme Protokolü (EIP) 4884‘ün 2023‘te piyasaya sürüleceğinin altını çizdi.

Kısacası popüler geliştirici, Ethereum‘un yol haritasında yer alan ölçeklendirme geliştirmelerine değindi ve kilometre taşına ulaşmayı dört gözle beklediğini belirtti. Buterin, The Surge ile projesinin daha iyi bir hale geleceğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x