Vitalik Buterin ile bağlantılı balina harekete geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Vitalik Buterin ile bağlantılı balina harekete geçti!

Vitalik Buterin ile cüzdan hareketleri gerçekleştiren bir balina, 2 bin'den fazla Ethereum (ETH) hareket ettirdi.

balina

Vitalik Buterin ile cüzdan hareketleri gerçekleştiren bir balina, 2 bin’den fazla Ethereum (ETH) hareket ettirdi.

2023’ün başından bu yana toplamda 22.300 ETH’lik (41,6 milyon dolar) yatırma işlemi yapan balina, tekrardan harekete geçti. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ile cüzdan hareketlerinde bulunan balina, gün içinde 2.013 ETH (3,76 milyon dolar) hareket ettirdi. OKX kripto borsasına 2.000’den fazla ETH aktaran balina, kafa karıştırmaya devam ediyor. Sene başından bu yana 22.300 ETH alan balina, birçok kripto topluluğu tarafından dikkatle takip ediliyor.

F0wWiBBaEAI6yeq

Piyasanın canlanması, balinaları uyandırdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dün akşam itibarıyla iki kez 30.800 doları test eden kripto paraları lideri, balinalardaki volatiliteyi artırdı. Son 24 saatte birçok borsa ve transfer verisinde canlılık gözlemlendi. Borsalara yüklü miktarda stablecoin geçiren balinalar, kripto yatırımcılarında endişe yarattı. BTC’nin 30.800 dolardan 30.200 dolara çok kısa sürede gelmesinden sonra, birçok balina verisi dikkat çekti.

30.000 doların altında BTC toplayan balinalar, fiyatın direnç seviyesine (30.800 dolar) yaklaşmasıyla birlikte satış yönlü işlemlere dönüş yaptı. Fiyattaki volatiliteden kaynaklı neredeyse tüm onchain ve balina verileri, büyük oranda değişiklik gösterdi. Aralarında en dikkat çekici olay ise, yıl başından beri Vitalik Buterin ile bağlantılı olan balinanın cüzdan hareketleri oldu.

F0wWiBAaYAIqrYb


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x