Yükleniyor...

Vitalik Buterin, Peter Schiff’e Destek Oldu

Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin, kripto cüzdanlarının güvenliğinin iyileştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Vitalik Buterin Schiffe Destek Oldu

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kripto cüzdanlarının güvenliğinin iyileştirilmesi gerektiğini ifade etti.  Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, tüm Bitcoin’lerini kaybettiğini açıklamıştı. Schiff konuyla alakalı olarak da kripto para cüzdanını suçlamıştı. Schiff, bu açıklamasının ardından kripto para topluluğunun üst kademelerinden bir destek buldu. Ethereum’un kurucusu Buterin, Schiff’in ihmal iddialarına hak verdi ve olası çözümlerden biri olarak iyileştirmeden bahsetti. Buterin’e göre bu durumun sebebi kripto para cüzdanlarının yeteri kadar gelişmemiş olması. Buterin, “Güvenliği daha kolay hale getirmek için daha iyi cüzdan teknolojisi yaratabiliriz ve bunu yapmalıyız” ifadelerini kullandı.

Vitalik Buterin Cüzdanların Geliştirilmesi Gerektiğini Söyledi

Buterin, bu gibi sorunlardan kurtulmanın yolunun kripto para cüzdanlarını geliştirmek olduğunu dile getirdi. Ünlü isim ayrıca Schiff’i eleştirenlere de tepki gösterdi. Buterin, “Sanırım gerçekten üzgün olan insanları affetmeyi göze alabiliriz çünkü çok büyük miktarda para kaybettiler” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner