Yükleniyor...

Waves, Power Protocol Adlı Yeni DAO Modelini Başlatıyor

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Waves, Power Protocol adlı yeni DAO platformunu duyurdu.

Waves Power Protocol Adli Yeni DAO Modelini Baslatiyor

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Waves, Power Protocol adlı yeni DAO platformunu duyurdu.

Kripto endüstrisinin ayı trendinde devam ettiği bu günlerde, blockchain girişimleri de tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle, DeFi ve DAO tarafında kullanıcı artışı gözlemlendi. Kurumsal şirketlerin ve yatırımcıların yöneldiği bu sektörler, kripto boğa piyasasına da zemin hazırlıyor. DeFi tarafının merkeziyetsiz bir bankacılık sistemine evrilmesi dikkat çekti. Ayrıca DAO, merkeziyetsiz ve anonim yönetim ortamı sunarak yoğun ilgi gördü. Tüm bu süreçler, projelerin de iştahını kabarttı. Son olarak Waves, DAO konusunda yeni bir adım attı.

Waves, Yeni DAO Modelini Önümüzdeki Yıl Başlatıyor

Merkeziyetsiz kripto projesi Waves, yeni ve mevcut DAO ürünlerinin yönetişim mimarilerini yönetmek için Power DAO hizmetini başlatacak. Önümüzdeki yıl başlayacak bu hizmet, Power Protocol aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Waves‘in arkasındaki şirket, merkeziyetsiz kuruluşlarını yönetmek veya mevcut DAO hizmetleri için Power Protocol adlı yönetişim çerçevesini başlatmaya hazırlanıyor. Yapılan duyuruya göre, Power Protocol‘ün yeni yılın ilk ayında çıkarılması bekleniliyor.

Projenin ekibi, basit token yönetişimi olarak bilinen sorunlar ile başa çıkmak amacıyla bu hizmetin tasarlandığını belirtti. Waves kurucusu Sasha Ivanov, bu hizmet ile birlikte büyük yönetişim token varlıklarına sahip kuruluşların DAO oylarına etki edebileceğini aktardı.

Ayrıca Waves, POWER adlı yeni bir token’ı airdrop yoluyla dağıtacak. Bu token, yeni DAO’ya ait olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner