Anasayfa Altcoinler Weiss Ratings Açıkladı! İşte Yatırım Riski En Yüksek 10 Kripto Para Birimi

Weiss Ratings Açıkladı! İşte Yatırım Riski En Yüksek 10 Kripto Para Birimi

Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, yaptığı güncel değerlendirmelere göre yatırım riski en yüksek olan kripto para birimlerini açıkladı.

Weiss Ratings’in yatırım riski yüksek dediği 10 kripto para biriminin arasında en dikkat çekici olanlar Mixin (XIN), Electroneum (ETN), SaluS (SLS) ve Kin (KIN). Bu kripto para birimleri sırasıyla 27, 47, 16 ve 11 milyon dolarlık piyasa değeriyle piyasa önemli bir konumdalar.

Şirketin son değerlendirmelerine göre şu anda yarırım riski en yüksek olan 10 kripto para birimi şunları:

  1. Auroracoin (AUR)
  2. Matchpool (GUP)
  3. Expanse (EXP)
  4. PotCoin (POT)
  5. Megacoin (MEC)
  6. Electroneum (ETN)
  7. Novacoin (NVC)
  8. Kin (KIN)
  9. Mixin (XIN)
  10. SaluS (SLS)

Yatırım Riski En Yüksek Olan 10 Kripto Para Birimi

Ayrıca Mixin (KIN), yatırım getirisi bakımından “orta” olarak değerlendirilirken, SaluS (SLS) “iyi” olarak değerlendiriliyor.

Derecelendirme şirketi yatırım riski yüksek olan kripto para birimlerinden uzak durulmasını öneriyor. Elbetteki şirketin dönem dönem yeniden değerlendirme yaptığı ve listenin sürekli değiştiği unutulmamalı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları