Yükleniyor...

Worldcoin (WLD) iş birliğiyle yükselişe geçti!

Worldcoin (WLD), Minecraft, Reddit, Telegram, Shopify ve Mercado Libre ile entegrasyon sağlayacağını duyurdu.

Worldcoin WLD

Worldcoin (WLD), Minecraft, Reddit, Telegram, Shopify ve Mercado Libre ile entegrasyon sağlayacağını duyurdu.

Kripto para piyasası Fed faiz kararına odaklanırken, Worldcoin’den atak geldi. Worldcoin, ekosistem gelişimi ve proje girişimleri kapsamında yeni iş birliklerini duyurdu. Yapılan duyuruya göre Worldcoin, Minecraft, Reddit, Telegram, Shopify ve Mercado Libre ile entegrasyon sağlayacak.

Büyük markalar ile entegrasyon kuracağını duyuran Worldcoin’in yerel token’ı WLD, haber etkisiyle kısa sürede yükselişe geçti. WLD, yüzde 10’a yakın yükseliş yaşayarak önemli bir direnç noktasına temas etti. Haber etkisinin yükselişi ne kadar sürdüreceği ise merak konusu.

Worldcoin (WLD) haber etkisini sürdürebilir mi?

Worldcoin (WLD), büyük markalar ile entegrasyon kuracağını duyurmasıyla birlikte yükselişe geçti. Markalar arasında Reddit, Telegram ve popüler oyun Minecraft yer alıyor.

Entegrasyon duyurusu, Worlcoin’in yerel token’ı WLD’yi harekete geçirdi. WLD hacmi, haberin de etkisiyle son 24 saatte yüzde 15’den fazla artarak 130 milyon dolar oldu. Popüler kripto para birimi, yükselişiyle birlikte 300 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Sam Altman’ın piyasaya sürdüğü kripto para projesi, uzun süredir hedef oklarını üzerine çekmiş durumda. Biyometrik iris projesi, göz taraması girişimi nedeniyle yoğun eleştiri almıştı. Ayrıca projenin yerel token’ı WLD’nin kilit açılımları da eleştirilerin merkezinde yer aldı. Proje her ne kadar henüz emekleme aşamasında olsa da yapılan bu entegrasyon iş birliği yoğun ilgi gördü. Kripto para yatırımcıları, FOMO’ya kapılarak WLD’ye akın etti.

WLD grafik analizi

WLD, haber etkisini potansiyel bir yükseliş senaryosuna çevirebilirse 2,488 dolarda yer alan direnci aşabilir. Bu direncin aşılması halinde kalıcılık sağlanması gerekiyor. WLD, 2,488 doların üzerinde kalıcı olması halinde kısa sürede 2,523 dolarda yer alan ara dirence ulaşabilir. Bu direnç noktası, satış baskısının başlayabileceği bölge olarak ön plana çıkıyor. Bu bölge de aşılırsa, satıcıların baskın olacağı 2,576 dolar direncine bir yükseliş gerçekleşebilir. Bu direncin aşılması, potansiyel satış noktası olan 2,6 dolar ila 2,65 dolar arasındaki kutuya yükseliş sağlayabilir.

Diğer taraftan WLD, haber etkisinin geçmesiyle birlikte kısa sürede 2,419 dolar desteğine geri çekilebilir. Bu destek noktasından güçlü alımın gelmemesi ise fiyat 2,366 dolara kadar düşebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner