Yükleniyor...

XRP, ADA ve SUSHI Fiyat Analizi: 1 Şubat

0.32 ila 0.38 dolar aralığında işlem gören Cardano (ADA) bir konsolidasyon aşamasında olduğuna dair sinyaller gösteriyor

xrp ada ve sushi fiyat analizi 1 subat 4

0.32 ila 0.38 dolar aralığında işlem gören Cardano (ADA) bir konsolidasyon aşamasında olduğuna dair sinyaller gösteriyor. SushiSwap yeniden 10 doların üstüne çıktı ve yükselmeye devam ediyor. XRP ise 0.56 dolardan işlem görerek 22 Aralık’ta SEC davası haberinin verdiği darbeden kurtuldu. AMBCrypto’dan Akashnath Sumukar’ın teknik analizine göre:

Cardano (ADA)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

xrp ada ve sushi fiyat analizi 1 subat 2

Bazı bağlamlar için 12 saatlik zaman dilimi kullanıldığında, ADA’nın 0.32 ila 0.38 ABD Doları aralığında bir konsolidasyon aşamasında olduğu görülebilir. Bollinger bantları, oynaklığın azaldığını göstermek için fiyat etrafında sıkılaşırken, işlem hacmi de düştü.

Daha kısa zaman dilimleri, ADA için 0.35 dolar seviyesinde bazı oynaklıkların mevcut olduğunu gösterdi.

0.35 dolarlık orta nokta ADA için en önemli seviye konumunda yer alıyor ve piyasa, ADA’nın 0.35 doların üzerine çıkarak 0.365 dolarlık direnç ile yüzleşmesinin ardından kısa vadede kararsız kaldı. Momentum daha uzun zaman dilimlerinde nötr kaldı ve 1 saatlik grafik gibi daha kısa zaman dilimlerinde düşüş eğilimi gösterdi.

SushiSwap (SUSHI)

xrp ada ve sushi fiyat analizi 1 subat 3

SUSHI, satış baskısı artmadan önce 8.9 dolar direncinin üzerine çıktı ve 11.3 dolara kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle SUSHI, 11.64 dolar seviyesinden işlem görüyor.

RSI, 56 değerini gösteriyor ve yükseliş trendini belirten nötr 50 seviyesinin üzerinde kaldı. Boğalar, 10 dolarlık psikolojik direnci talep etti ve başarılı oldu. Ayılar, SUSHI’yi bir satın alma seviyesi olarak işaretledikleri 9.7 doların altına çekme girişiminde başarısız oldu.

Ripple (XRP)

xrp ada ve sushi fiyat analizi 1 subat 1

22 Aralık’ta XRP, 0.53 dolardan işlem görüyordu. SEC davası haberi, XRP’nin 24 saatlik bir süre içinde %60’dan fazla düşerek 0.22 dolar seviyesine gerilemesine neden oldu. O zamandan beri XRP, 0.3 dolarlık direnci defalarca geçmeye çalıştı ve sonunda başarılı oldu.

XRP sadece bir kırılım yaratmakla kalmadı, aynı zamanda son iki günde yaklaşık %100 kazanç sağladı. Grafiklerde düşüş eğilimi görülmesine rağmen daha da yükselebilir.

Momentum göstergesi (RSI) daha düşük zirveler yaparken, fiyat yükseldi. Bununla birlikte, bir işleme girişi zamanlamak için bir sapma kullanılamaz. Daha büyük bir zaman diliminde (12 saatlik veya günlük) yüksek hacimli bir Doji mum oluşumu, XRP için yaklaşmakta olan bir geri çekilmenin en güvenilir göstergesi olacaktır.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x