Yükleniyor...

XRP Daha Ne Kadar Düşecek?

XRP, kripto para borsalarından arka arkaya gelen delist ve işlem durdurma haberlerinin ardından düşüş yaşamaya devam ediyor.

XRP, kripto para borsalarından arka arkaya gelen delist ve işlem durdurma haberlerinin ardından düşüş yaşamaya devam ediyor. XRP, analistlerin kritik bölge dediği 0.20 dolar altına da düştü. Peki bu düşüş daha ne kadar devam edecek?

XRP, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %33 oranında düşüş yaşadı. XRP, geçtiğimiz dakikalarda 0.20 doların bile altına geriledi. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada ise 0.20 dolardan işlem görüyordu. Yerli analist Kripto Levent, XRP’nin yükselen kanalı aşağı yönlü kırıp 0.17 dolara doğru ilerlediğini dile getirdi. Analiste göre kripto para birimi bu seviyeyi tarihinde sadece birkaç kez gördü. Eğer XRP bu bölgede tutunamazsa, satışlar sert bir şekilde devam edebilir.

Bir diğer yerli analist Kamile U. da sabah saatlerinde XRP’nin desteği kırarak daha da düşeceği ihtimali olduğunu ifade etmişti. Başarılı analist, daha sonra ise “Maalesef desteği de kırıyor. Saat 3 te 4 h kapanışta muhtemelen böyle olacak” ifadelerini kullandı.

Bir diğer analist Mr. Freeman ise XRP için en kritik seviyenin 0.1743 dolar olduğunu dile getirdi. Analiste göre kripto para birimi haftalık periyotta bu bölge üzerinde kalmalı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner