XRP Sahipleri, SEC ile Davasında Ripple'a Yardım Edebilecek • Coinkolik
Yükleniyor...

XRP Sahipleri, SEC ile Davasında Ripple’a Yardım Edebilecek

Federal Yargıç Analisa Torres, XRP sahiplerinin, SEC'in Ripple aleyhindeki davasına müdahale etme isteğini "eylemi gereksiz yere geciktireceği" sebebiyle reddetti.

xrp sec

Federal Yargıç Analisa Torres, XRP sahiplerinin, SEC’in Ripple aleyhindeki davasına müdahale etme isteğini “eylemi gereksiz yere geciktireceği” sebebiyle reddetti.

Alınan bu karara rağmen farklı bir durum da söz konusu. Davalılar artık “amici curiae” (mahkemenin dostları) olarak devam edebilecek. Yani brifing sunma şansına sahip olacaklar.

“Buna göre movant’lar (kendi lehine bir karar için mahkemeye veya hakime başvuran veya dilekçe veren kişi anlamına gelir) bu davada “amici curiae” olarak hareket edebilecek. Bu sebeple Movant’lar, mahkeme tarafından önceden onaylandığı şekilde davayla ilgili yasal konularda brifing vererek mahkemeye yardımcı olmasına izin verilecek”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fakat XRP sahipleri kanıt sunma ve tanık sunma haklarından mahrum olacak.

XRP topluluğunu SEC ve Ripple davasına sokma çabasına öncülük eden Deaton Hukuk Bürosu’ndan avukat John Deaton, davada bireylerin ve işletmelerin zarar gördüğünü söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x