Yükleniyor...

Yapay zeka destekli çizim aracı AutoDraw nedir?

AutoDraw, daha hızlı çizim yapmanıza yardımcı olacak AI destekli bir çizim aracıdır.

autodraw

AutoDraw, daha hızlı çizim yapmanıza yardımcı olacak AI destekli bir çizim aracıdır. Google tarafından geliştirilen bu araç, özellikle telefondan yapılması zor çizimler için web tabanlı bir arayüz sunar.

AutoDraw Nedir?

AutoDraw, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde çizim yapmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, makine öğrenimi destekli bir yapay zeka aracıdır. Herkesin görsel, hızlı bir şekilde her şeyi oluşturmasına yardımcı olmak için makine öğrenimini yetenekli sanatçıların çizimleriyle birleştirir. Uygulamanın öneri aracı, ne çizmeye çalıştığınızı tahmin etmek için QuickDraw’da kullanılan teknolojinin aynısını kullanır.

AutoDraw ile aşağıdaki zayıf görüntüyü, bir sonraki versiyonuna dönüştürebilirsiniz:

autodraw 1
autodraw 2

Kimler Kullanabilir?

  • Hızlı ve kolay çizimler oluşturmak için yardım arayan, sanatçı olmayan kişiler.
  • Platformdaki yetenekli sanatçılardan bir şeyler öğrenmek isteyen tasarım meraklıları.
  • Sanatta makine öğreniminin yeteneklerini keşfeden eğitimciler ve öğrenciler.

Herhangi bir cihazdaki herhangi bir web tarayıcısında çalışır

AutoDraw web tabanlı bir araçtır. Bu, bilgisayarınızda, tabletinizde veya akıllı telefonunuzda herhangi bir yerel dosyaya ihtiyaç duymadığı anlamına gelir. Herhangi bir uygulama yüklemeniz gerekmez; tek ihtiyacınız olan bir web tarayıcısıdır.

Mouse, dokunma ve kalemle çalışır

Uygulama, girdi olarak da özel bir şey gerektirmez. Cihazınızı normalde yaptığınız gibi kullanabilirsiniz: bir masaüstü bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda mouse’unuzu veya dokunmatik yüzeyinizi kullanabilir ve bir tablette veya akıllı telefonda ekrana dokunmak için parmaklarınızı kullanabilirsiniz.

Çizimlerinizi geliştirmek için yapay zeka kullanır

AutoDraw, gücünü Yapay Zekadan (AI) alır: Çizime başlar başlamaz, arkasındaki AI karaladığınız şeyi tanımaya çalışır. Daha sonra sizin çizdiklerinizi veri tabanındaki benzer çizimlerle eşleştirmeye çalışır. Hepsi üstten “Bunu mu demek istiyorsunuz” listesinde küçük simgeler olarak görüntülenir.

Profesyonel sanatçılar, tasarımcılar ve illüstratörler tarafından yapılan çizimleri kullanır

Karalamalarınızı değiştirmek için kullanabileceğiniz çizimler, sanatçılar, tasarımcılar ve illüstratörler tarafından çizilir ve bu nedenle, sizin ve benim oluşturabileceğimiz ortalamadan çok daha güzel görünürler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner