Cathie Wood, Coinbase için iyimser • Coinkolik
Yükleniyor...

Cathie Wood, Coinbase için iyimser

Cathie Wood, son satışlara rağmen Coinbase için hala iyimser olduğunu söylüyor.

cathie wood 1

Cathie Wood, son satışlara rağmen Coinbase için hala iyimser olduğunu söylüyor.

Coinbase’deki son satışlara dair Ark Invest başkanı Cathie Wood konuştu. Ark Invest başkanı, son satışlara rağmen Coinbase hisselerinde hala iyimser olduğunu söyledi.

Ark Invest başkanı Cathie Wood, Coinbase hisseleri hakkında konuştu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cathie Wood, Ripple Labs’in geçen hafta aldığı kısmi yasal zaferin ardından Coinbase hakkında hala iyimser olduğunu söyledi. Ark Invest’in CEO’su olan Wood, Bloomberg televizyonunda açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında sıcak gelişmeleri değerlendiren Wood, piyasaya dair görüşlerini paylaştı. Kripto sektöründeki en yeni gelişmelerden olan Ripple ve SEC arasındaki mahkeme kararının Coinbase için olumlu olduğunu söyledi. Ark başkanı ek olarak, genel olarak borsa hakkında olumlu bir görüşe sahip olduklarını belirtti.

Coinbase dava

Wood ayrıca Ark Invest’in son zamanlarda Coinbase hisselerini satmasını basit bir kar elde etme ve sermayeyi yeniden tahsis etme stratejisi olarak açıkladı. Coinbase hisseleri, TradingView’e göre Pazartesi günü çoğunlukla yatay seyretti ve yüzde 0,2 artışla 105,55 dolardan işlem gördü. Coinbase hisseleri bu yıl şu ana kadar yüzde 189,3 yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x