Yükleniyor...

Cathie Wood, Krize Rağmen Coinbase Hissesi Satın Aldı

Cathie Wood'un şirketi Ark Invest, SEC baskısına rağmen 400 binden fazla Coinbase hissesi satın aldı.

Cathie Wood Ark Invest

Cathie Wood‘un şirketi Ark Invest, SEC baskısına rağmen 400 binden fazla Coinbase hissesi satın aldı.

Son günlerde SEC ve kripto borsaları arasındaki gerilim tırmanış gösterdi. Özellikle açılan davalar, kripto endüstrisini düzenleyicilere karşı ayaklandırmaya başladı. SEC’in Coinbase’e açtığı dava, birçok yatırımcıyı da yıldırmadı.

Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, dün yaşanan olaylara rağmen yeni bir alım yaparak portföyüne 419.324 Coinbase hissesi ekledi.

Cathie Wood’un Şirketi Ark Invest, Coinbase Hissesinde Kararlı

Kripto maksimalisti olan Cathie Wood, sık sık sektöre yönelik yatırımlarıyla dikkat çekiyor. Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, özellikle Coinbase hissesi konusunda alım stratejisine devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Ark Invest, SEC’in Coinbase’e açtığı dava sonucunda fiyatı düşen Coinbase hissesinde alım yaptı. Yatırım şirketi, bünyesine 419.324 adet Coinbase hissesi ekledi.

Bloomberg tarafından yapılan bir habere göre, Ark Innovation ETF ve Ark Investment Management LLC fonu Coinbase hissesinde alım gerçekleştirdi. Bu salımlar ile birlikte Ark Invest, en büyük dördüncü Coinbase hissedarı oldu.

Kripto sektörünün korku ve panik ile hareket ettiği bugünlerde, Wood’un yaptığı hamleler dikkat çekiyor. Geçtiğimiz aylarda Wood, Coinbase’te 40 milyon dolara yakın bir hisse alımı gerçekleştirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner