Yükleniyor...

Cathie Wood’tan, Coinbase Çılgınlığı

Cathie Wood'un yatırım şirketi Ark Invest, geçtiğimiz gün 7,5 milyon dolarlık Coinbase hissesi satın aldı.

cathie wood ark invest

Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, geçtiğimiz gün 7,5 milyon dolarlık Coinbase hissesi satın aldı.

Kripto maksimalisti olan Cathie Wood, Coinbase hissesinden vazgeçmiyor. Cathie Wood’un şirketi Ark Invest, geçtiğimiz günlerde 8,4 milyon dolarlık Coinbase hissesi satın almıştı. Wood, popüler borsanın hisselerinde yeni bir alım daha yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yatırım şirketi Ark Invest, üç farklı kolu aracılığıyla toplam 7,5 milyon dolarlık Coinbase hissesini bünyesine ekledi.

Cathie Wood’un Ark Invest’i Coinbase Hissesinde Kararlı

Kripto maksimalisti Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, Coinbase hissesinde iştahlı ve kararlı hamleler yapıyor. Ark Invest, üst üste iki gündür Coinbase hissesi satın alıyor.

Geçtiğimiz gün Ark’s Innovation, hisse portföyüne yaklaşık 5,8 milyon dolarlık 112.949 Coinbase hissesi ekledi. Ayrıca, şirketin bir başka kolu olan Next Generation Internet ETF de 1 milyon doların üzerinde hisse satın aldı. Next Generation ETF‘in kasasına, 20.313 adet Coinbase hissesi girdi. Ark Invest’in üçüncü yatırım kolu olan Fintech Innovation ETF, 712 bin dolar değerindeki 13.875 Coinbase hissesini bünyesine kattı. Tüm bu satın alımların toplam değeri ise 7,5 milyon dolar civarında.

ABD’deki hukuksal süreçlerle ve düzenleyici baskılarla mücadele eden Coinbase, Cathie Wood’un en sevdiği yatırım ürünlerinden birisi haline geldi. Wood, düzenli olarak popüler borsanın hisselerini topluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x