Yükleniyor...

Yapay Zeka ile Dakikalar İçinde Post Hazırlama: Piggy Magic Nedir?

Yapay zeka ile Instagram postu hazırlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

yapay zeka piggy magic

Yapay zeka ile Instagram postu hazırlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik yalnızca Instagram değil, aynı zamanda TikTok, Facebook, SnapChat gibi pek çok popüler sosyal medya uygulamasında dakikalar içerisinde yaratıcı içerikler üretebilmek mümkün! Piggy Magic yapay zeka uygulaması, kelimelerinizi görsel olarak ilgi çekici videolara ve resimlere dönüştürür.

Piggy Magic AI Nedir?

Piggy Magic Instagram, TikTok, Facebook, Snapchat ve daha birçok sosyal medya platformunda paylaşmak için kelimelerinizi görsel olarak videolara ve resimlere dönüştüren yapay zeka destekli bir sosyal hikaye oluşturucudur. Bu uygulama sayesinde sözlerinizi paylaşmaya değer harika sosyal hikayelere dönüştürebilirsiniz. Bunun için yalnızca kısa bir metin girmeniz, ardından video ve görsel olarak içeriğinizi indirmeniz gerekir. Sonrasında ise tabi ki Instagram, TikTok, Facebook, SnapChat gibi mecralarda yaratıcı içeriğinizi paylaşabilirsiniz.

yapay zeka

Piggy Magic Ne İşe Yarar?

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama, kısa metni sosyal medya platformlarında paylaşmak için görsel olarak ilginç hale getirerek videolara ve resimlere dönüştürür.

Ayrıca mobil cihazlar için mükemmel şekilde optimize edilmiş, 7-10 sorudan oluşan görsel testler oluşturabilir. Böylece görsel olarak büyüleyici hikayeler ve testlerle dikkat çekerek, etkileşimi artırabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

  • Kitleleri için görsel olarak çekici sosyal hikayeler oluşturmak isteyen içerik üreticileri ve sosyal medya fenomenleri
  • Alıntıları, anekdotları veya mesajları sosyal medyada paylaşmanın kolay ve eğlenceli bir yolunu arayan kişiler.
  • Sosyal medya varlıklarını geliştirmeyi ve etkileyici içerik aracılığıyla izleyicileriyle etkileşim kurmayı hedefleyen işletmeler ve markalar.
  • İçerik oluşturma sürecini kolaylaştıracak ve katılımı en üst düzeye çıkaracak araçlar arayan sosyal medya yöneticileri.
  • Bilgiyi test etmek veya öğrencilerin ilgisini çekmek için etkileşimli sınavlar oluşturmakla ilgilenen eğitimciler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner