Yükleniyor...

Yapay Zeka, SHIB için Tahminde Bulundu!

Yapay zeka, Shiba Inu (SHIB) yükseliş eğiliminin Ocak sonundan Şubat başına kadar süreceğini ve 1 Şubat'ta 0,000011 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Yapay Zeka SHIB icin Tahminde Bulundu

Yapay zeka, Shiba Inu (SHIB) yükseliş eğiliminin Ocak sonundan Şubat başına kadar süreceğini ve 1 Şubat‘ta 0,000011 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Günümüzün en popüler teknolojilerinden birisi haline gelen yapay zeka, kripto para piyasasına da el attı. Yakında insanların yerini alması beklenilen yapay zeka, kripto para birimlerinin de fiyatını tahmin ediyor. Özellikle ChatGPT, yeni teknolojinin yapay zeka ağırlıklı olabileceğine yönelik sinyaller verdi. Son olarak PricePredictions, yapay zeka aracılığıyla SHIB fiyatı için 1 Şubat’ta 0,000011 doları işaret etti.

Yapay Zeka, SHIB için Fiyat Verdi!

Shiba Inu (SHIB), 13 Ocak’ta sona eren haftayı piyasadaki en popüler kripto para birimi olarak tamamladı. PricePredictions’un yapay zekası, popüler kripto para biriminin 1 Şubat’ta 0,000011 dolardan işlem göreceğini tahmin etti.

Shibarium ile gündemde yer edinen Shiba, kripto para yatırımcılarının da en fazla merak ettiği projelerden birisi haline geldi. Shibarium’un da SHIB. yakımına katkı sağlayacak olması, şimdiden SHIB fiyatının gidişatını düşündürtmeye başladı.

PricePredictions’da yer alan yapay zeka, SHIB’in yükseliş eğiliminin devam edeceği yönünde tahminde bulunuyor.

shib tahmin prediction

Shiba Inu Tahmini Hakkında

PricePredictions’ın Shiba Inu fiyat tahmini, SHIB pazarının potansiyel yörüngesinin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlamak için hem teknik analiz hem de makine öğrenimi tekniklerini içeren kapsamlı bir yaklaşım kullanıyor. Web sitesindeki bilgilere göre, gelişmiş algoritma, mevcut piyasa duyarlılığı hakkında daha detaylı bir fikir edinmek için trend analizi, hareketli ortalamalar ve göreli güç endeksi dahil olmak üzere çok çeşitli teknik göstergeleri kullanıyor.

Bunların sonucunda ise piyasa duyarlılığı 2023’ün pozitif başlaması ile fiyatlara ve tahminlere yansımış durumda.

Shiba Inu Grafik

SHIB grafiğinde yükseliş hareketlerini görmek mümkün. Güncel veriler ile piyasa değerinden açısında 13. sırada yer alıyor. Son 30 günde %42 yükseliş kaydeden Shiba Inu son 7 günde ise %38 yükselmiş durumda. Güncel piyasa değeri ise 6,7 milyar doları aştı.


Üyelik
Bildir
guest

3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
gfhgh
gfhgh
1 yıl önce

chatgpt konilere yönelik bir tahminde bulunmaktan kaçınıyor. ayrıca 2021 yılına kadar olan verileri değerlendirebiliyor. neye göre böyle bir tahmin yapması istenilmiş araştırdınız mı yoksa haber olsun diye mi koydunuz bunu buraya.

Veli Kavlak
Veli Kavlak
Cevap Ver  gfhgh
1 yıl önce

tek yapay zeka o değil, chatgpt yapmamış tahmini. dikkatli okumanı öneririm

Atsız
Atsız
1 yıl önce

Günaydın an itibariyle 0,000012

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x