Yükleniyor...

Cardano (ADA) Fiyat Analiz – 17 Ocak 2023

2023'e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token'larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti.

Cardano Dust Tokenini Tanitti

2023’e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token’larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti. Bu yükselişlerden arasında dikkat çekenlerden biri ise popüler altcoin’lerden olan ADA’da da yaşandı.

Cardano (ADA) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,2 düşüş kaydetti.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano, kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.

aaaaaaaaaaaaaa
ADA’nın günlük grafiği

ADA’nın günlük grafiğine baktığımızda 0,4 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 0,25 dolara gerilediğini görebiliyoruz. ADA’da bir sonraki hedef 0,4 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 0,24 dolara kadar geriletebilir.

 Sonuç olarak, Cardano fiyat analizi yükseliş trendinde ve bir süre daha bu aralıkta kalması bekleniyor. Yatırımcılar piyasaya girmeden önce güçlü bir yükseliş sinyali beklemelidir. Bu nedenle, ADA’ya yatırım yaparken dikkatli olmanız önerilir. Ancak ayılar piyasayı ele geçirmek üzere. Boğalar yakında karşılık veremezse, ayılar uzun vadede piyasayı yutacak

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner