Yükleniyor...

Yeniden markalaştı, zirveye oturdu: Çarpıcı yükseliş!

Beam (BEAM) adıyla yeniden markalaşan Merit Circle, gün içerisinde yüzde 25'lik bir yükselişe imza attı.

BEAMX Beam yükseliş

Beam (BEAM) adıyla yeniden markalaşan Merit Circle, gün içerisinde yüzde 25’lik bir yükselişe imza attı.

Kripto piyasasının yükselişinde, yeniden markalaşan ve yeni ortaya çıkan projeler ön plana çıkmaya başladı. Sektöre yeni dahil olan birçok kripto parada çarpıcı yükselişler görüldü. Özellikle Celestia (TIA) ve Memecoin (MEME) gündeme damga vuran fiyat artışlarına ev sahipliği yaptı.

Piyasa yükselişine dahil olan son kripto para BEAM oldu. GameFi projesi olan Merit Circle, yeniden markalaştı ve Beam adını aldı. Projenin yerel token’ı ise BEAM oldu. BEAM, günün en çok yükselen kripto para birimleri arasında yer aldı.

Beam (BEAM) yeniden markalaşmanın faydasını gördü!

Merit Circle, Beam (BEAM) olarak yeniden markalaştı. Binance’in desteğini de arkasına alan kripto projesi, yeniden markalaşmanın verdiği FOMO ile yükselişe geçti. Binance’te BEAMX kısaltmasıyla listelenen proje, son 24 saatte yüzde 25 oranında arttı. Ayrıca BEAM, gün içerisinde 0,010305 dolara iğne attı.

BEAM kripto grafik

BEAM grafiğine bakıldığında, yükseliş trendinin başladığı görülüyor. BEAM, dolaşım arzına göre 391 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. Piyasa değerinin oldukça yüksek olması ise BEAM fiyatının her an düşüş yaşayabileceği yönündeki dedikoduları çoğaltıyor. Ancak BEAM, gün içerisinde çarpıcı yükselişiyle günün en çok kazandıran kripto para birimlerinden birisi oldu.

Merit Circle MC

Merit Circle, 1 Kasım’dan bu yana yüzde 129 oranında yükseldi. Merit Circle’ın yükselişi, BEAM olarak yeniden markalaşacağını duyurmasıyla şiddetlendi. Yine de BEAM, geçmiş grafikten de görüldüğü üzere oldukça şişmiş durumda. Bu nedenle olası düşüş senaryosu masada yer alıyor.

Piyasa değerinin 400 milyon dolara yaklaşması ve ay başından bu yana yüzde 129 yükselmesi, BEAM için düşüş sinyalleri olarak gösteriliyor.

Grafiğe bakıldığında, BEAM için 0,009363 dolar önemli bir direnç noktası olarak görülüyor. Bu noktanın aşılamaması halinde fiyat 0,008643 dolara kadar düşebilir. Düşüşün 0,008643 dolar desteğinden güç alamaması halinde, BEAM fiyatı 0,007908 dolara gerileyebilir. Bu destek noktası da kaybedilirse, kısa sürede 0,007531 dolar test edilebilir. BEAM’in ana destek noktası ise 0,007250 dolar bölgesi olarak öne çıkıyor.

Yükselişin sürmesi halinde ise 0,010299 dolar direnci önemli bir bölge olarak dikkat çekiyor. 0,009366 dolar üzerinde kalıcılık sağlayan BEAM, 0,010299 doları test etmek isteyecektir. Bu bölgenin aşılması ise yeni en yüksek fiyat noktasını belirleyecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner