Yükleniyor...

YooShi (YOOSHI) Coin Nedir?

YooShi, hem eğlenmek hem de oyun oynayarak para kazanmak isteyenlere özel oluşturulmuş metaverse odaklı bir kripto oyun platformudur.

YOOSHI

YooShi, hem eğlenmek hem de oyun oynayarak para kazanmak isteyenlere özel oluşturulmuş metaverse odaklı bir kripto oyun platformudur. GameFi alanında öne çıkan bir proje olan YooShi aynı zamanda oyun geliştiricilerine NFT, Farms, NFT müzayede ve ticaret pazarı gibi avantajlar sunan bir projedir.

2021’de piyasaya sürülen YooShi, temel olarak Blockchain tabanlı bir projedir. DeFi, NFT ve oyun temalı birçok platformdan oluşmaktadır. Bu özellikler, YooShi’nin diğer birçok meme coin projesinden çok daha fazla fayda yaratabileceği anlamına gelmektedir. Otomatik yakım mekanizması ile tasarlanan YooShi’nin toplam arzı katlanarak azaltılacak şekilde tasarlanmıştır.

YOOSHI coin, platformun yardımcı token’ıdır. Bu BEP-20 tabanlı token bir meme coindir ve sahiplerine bir dizi avantaj sunmaktadır. Metaverse oyuncularına eğlenceli bir oyun deneyiminin yanı sıra platformun yerel kripto para birimi YOOSHI token üzerinden kazanç sağlama fırsatı vermektedir. Günümüzde 500 binden fazla kullanıcısı bulunan proje her geçen gün daha fazla popülerlik kazanmaktadır.

YOOSHI 1

YooShi Token bazı avantaj ve dezavantajlarından söz edecek olursak:

Avantajları

  • YooShi GamePad, oyun geliştiricilerine NFT, Farms, NFT müzayede ve ticaret pazarı vb. şeklinde benzersiz oyun içi varlıklara ulaşım ve ticaret kolaylığı sağlamaktadır.
  • Küresel oyun kullanıcıları için yüksek kaliteli P2E oyunları sağlamayı taahhüt eder.
  • Dünyanın önde gelen Play to Win oyun platformu olan YooShi Games, GameFi LaunchPad, NFT Marketplace, NFT Mining, Farms ve ImYooShi Wallet gibi ürün ve hizmetleri sunmaktadır.
  • Bu özellikleri sayesinde metaverse oyun dünyasında popülerlik kazanmıştır. 

Dezavantajları

  • YooShi token fiyatı yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Metaverse projeleri arasında yüksek rekabet olması YooShi projesine olan talebi azaltabilir. 

YooShi Coin, Hotbit, Gate.io, PancakeSwap, DigiFinex borsalarında listelenmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner