Yükleniyor...

yPredict Kripto Dünyasında Yapay Zeka Dönemine Öncülük Ediyor

Yapay zeka (AI) ve blok zincirinin entegrasyonu, kripto para dünyasında devrim yaratma potansiyeline sahip önemli bir teknolojik ilerlemeyi temsil ediyor.

ypredict

Yapay zeka (AI) ve blok zincirinin entegrasyonu, kripto para dünyasında devrim yaratma potansiyeline sahip önemli bir teknolojik ilerlemeyi temsil ediyor. Yapay zeka (AI) çeşitli endüstrileri önemli ölçüde dönüştürürken blok zinciri teknolojisi kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla finans sektörünü kelimenin tam anlamıyla sarsıyor.

Hal böyle olunca kripto para tutkunları da yapay zeka trenini kaçırmak istemiyor. Birçok yatırımcı kripto para dünyasında yapay zeka dönemine öncülük edecek kripto paraları araştırıyor. Kripto yatırımcıları yapay zeka yatırımı için yPredict satın almayı değerlendiriyor.

yPredict Projesinden Öne Çıkanlar

yPredict, alım satım yeterliliğini artırmak için yapay zeka teknolojisini kullanan yeni bir kripto analiz platformu. yPredict’in geliştirme ekibi, kripto para al-sat’çıları için trading ve yatırım prosedürlerinin verimliliğini artırma hedefine sahip. Bunu da Polygon’a dayanan platformu aracılığıyla bir dizi pratik içgörü sunarak gerçekleştiriyor.

Projenin teknik dokümanında da belirtildiği üzere platform, yapay zeka destekli alım satım sinyalleri, yatırımcı duyarlılık analizi, sofistike teknik göstergeler ve otomatik veri düzenlerini tanıma gibi bir dizi gelişmiş özelliği bünyesinde barındıracak. Kullanıcılar yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) alanındaki uzmanlar tarafından geliştirilen finansal modellere “abone olma” olanağına sahip olacak.

Proje, özellikle acemi yatırımcılar için oldukça dikkat çekici. Çünkü yPredict yatırımcılara kripto para sektörü ile ilgili yapay zekayı kullanarak öngörüler sunuyor. Böylelikle yatırımcılar, yapay zeka sayesinde sunulan analiz ve tahminlerle karar almakta zorlanmayacak.

Bu arada pazar yeri, geliştiricilerin pasif gelir elde etmesini sağlıyor, ancak alım satım ücretleri aynı zamanda token sahiplerinin de stake ederek pasif gelir elde edebileceği anlamına geliyor.

YPRED Satın Alanlar Tüm İşlevlerden Faydalanıyor

yPredict, bir bileşen olarak kendi native ERC-20 tokeni olan YPRED’e büyük önem veriyor. yPredict’in işlevlerinden tam olarak faydalanabilmek için kullanıcıların, çeşitli modellere abone olmalarını sağlayan YPRED’i satın almaları gerekiyor.

Abone olunduğunda YPRED token sahipleri analiz bölümüne ücretsiz olarak erişebilecek. Ayrıca yPredict pazar yerinde de tahmin ve analize dayalı olan model abonelikleri de satın alabilecekler.

YPRED token satın almakla ilgilenen yatırımcılar, 1 milyon dolardan fazla finansmanı başarıyla güvence altına alan mevcut ön satışa katılabilir. YPRED satın alabilmek için kullanıcıların kripto cüzdanlarında MATIC tokeni bulunması gerekiyor. Ancak MATIC olması zorunlu değil. Başka seçenekler de var. İsteyenler Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve Binance Coin (BNB)’de kullanabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner