Yükleniyor...

Zam.io, Kripto Para ve CeFi Dünyasını Nasıl Yeniden Şekillendiriyor?

Zam.

zamio

Zam.io kısa süre önce yerel tokeni ZAM’ın aynı anda dört platformda listelendiğini duyurdu.

Zam.io’nun blok zinciri ekosistemi, DeFi ve CeFi için evrensel kripto para cüzdanı olan ZamWallet, Akıllı Yatırım Portföyleri, yatırımcılar için hazır çözümler ve hisse senedi sermayesini kripto para birimlerine aktarabilen ayırt edici bir protokol olan zMorgan olmak üzere sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş birkaç üründen oluşur.

Gate.io, PancakeSwap ve Uniswap değişim platformlarında listelenmesinin ilk gününde tokenin değeri 23 kat arttı. Şirket, bu başarının, ürünlerin benzersizliğine, dijital ve geleneksel finans piyasalarında ürünlere yönelik artan talebe atfedilebileceğini onaylıyor. Aslında ekosistemin çözümleri, DeFi ve CeFi sektörleri arasında bir köprü görevi görerek mevcut pazar ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Aşağıdaki bölümlerde, Zam.io’nun yeni bir finansal gerçekliği nasıl şekillendirdiğini tartışacağız.

Zam.io, kripto para kullanıcıları arasında neden popüler hale geldi?

Sadece birkaç ay önce Zam.io, ilk kez öz sermayenin, özellikle hisse senetlerinin değerini kripto para birimlerine aktararak açığa çıkarabilen benzersiz bir protokol zMorgan’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu çözüm, hem geleneksel risk sermayedarlarının hem de kripto yatırımcılarının ilgisini çekerek hızla insanların favorisi haline geldi. Binlerce kullanıcı projeyi incelemeye ve desteklemeye başladı.

Zam.io’nun kurucusu George Gus konuyla ilgili şunları aktardı;

“CoinMarketCap’te airdrop’umuzu başlattıktan sonraki ilk gün 10.000’den fazla kullanıcı başvurusu aldık. Bugün bu rakam 1 milyonu aşıyor. 3.4 milyondan fazla kullanıcı, izleme listelerine ZAM tokenini ekledi. İnsanlar çözümlerimize ve onların geleceğine inandıkları için her gün ortaklarımız, elçilerimiz veya sadece token sahibi olmak isteyen kullanıcılardan yüzlerce e-posta alıyoruz.”

Gerçekten de Zam.io, geleneksel finans dünyalarını ve kripto para piyasasını birleştiren çeşitli araçlar sunar. Örneğin, zMorgan protokolü, kullanıcıların şirket hisselerini kripto para birimlerine transfer etmesine olanak tanır.

George Gus sözlerine şöyle devam ediyor;

“Örneğin, Tesla hisselerine sahip olduğunuzu ve bunları kripto paraya dönüştürmek istediğinizi varsayalım. Bunu başarmak için, sırasıyla ABD doları ve Emirati dirhemine sabitlenmiş belirli sayıda USDZ ve AEDZ sabit parası çıkarmanıza izin veren zMorgan protokolünü kullanabilirsiniz. Bu stablecoin’ler, hisselerinizin değeriyle desteklenecek. İstediğiniz zaman, işlemi tersine çevirebilir ve protokolü kullanmak için komisyon ödeyerek hisselerin değerini geri alabilirsiniz.”

Yakın zamanda, Zam.io kripto para yatırımcıları için yeni bir araç başlattı: Akıllı Yatırım Portföyleri.

Akıllı Yatırım Portföyü, Zam.io analistleri ve yatırımcılar tarafından özenle derlenen, hazır bir kripto para yatırım portföyüdür.

George Gus şu ifadelere yer verdi;

“Her portföy, kârları dengelemek için uygun olan sabit paralara ek olarak, düşük riskli kripto para birimleri ile hızlı kar getirebilen yüksek riskli kripto para birimleri arasında ideal bir denge sağlamak için özenle seçilmiş 10’dan fazla kripto para birimi içerir. Kullanıcı istediği zaman portföyün bileşimini bireysel olarak değiştirmeyi seçebilir veya piyasa durumu değişirse Zam.io uzmanları bunu yapabilir.”

Yakın gelecekte şirket, CeFi ve DeFi’yi entegre eden evrensel cüzdanı yükseltme, daha da geliştirme çabalarını hızlandırmayı ve diğer özelliklerin yanı sıra staking’i de getirmeyi planlıyor.

Tüm finans dünyası tek bir uygulamada

Önümüzdeki üç yıl içinde Zam.io, altyapısını sürekli olarak geliştirmeyi ve yeni finansal yönetim hizmetleri başlatmayı planlıyor.

George Gus sözlerine şunları ekledi;

“2022’de zaten birçok planımız var. Bunlar arasında göçmenlerin kripto kredileri almasına izin veren bir işlevin başlatılması, DAO’nun daha da geliştirilmesi, topluluk üyelerimizin oy kullanmasına ve böylece şirket kararlarını etkilemesine izin verilmesi ve ana USDZ stablecoin ağını test etmesi yer alıyor. Sadece yolculuğumuzun başlangıcındayız”

Bu arada ekip, Gate.io, PancakeSwap, Uniswap ve MEXC’deki listeleme sonuçlarını izliyor ve topluluğuna borsalarda yaklaşan diğer ilginç listelemeleri vaat ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner