Yükleniyor...

1 trilyonluk Shiba (SHIB) transferi merak uyandırdı!

Kripto piyasasında son sekiz gündür devam eden acımasız satışlar bugün sona ermiş gibi görünüyor.

shiba inu shib

Kripto piyasasında son sekiz gündür devam eden acımasız satışlar bugün sona ermiş gibi görünüyor. Olumsuz haber miktarının maksimuma ulaştığı ve piyasa katılımcılarının ruh halinin korkuyu çağrıştırmaya yetmeyeceği bir dönemde satışlar bir süreliğine durdu ve bunu uzun zamandır beklenen toparlanma izledi.

Bu çerçevede, Shiba Inu (SHIB) ve Pepe (PEPE) gibi en popüler kripto paralardan bazıları da dahil olmak üzere ilginç onchain verileri ortaya çıktı 

SHIB shiba inu veri

SHIB gibi PEPE de şaşırttı!

Spot On Chain’in haberine göre, iki büyük kripto balinası, bu token’ların toplam 25,95 milyon dolarlık kısmını son 14 saat içinde Binance’e yatırdı . Balina “0x42a” , değeri 18,12 milyon dolar olan  1,088 trilyon SHIB’i transfer ederek çarpıcı bir hamle yaptı 

Balinanın faaliyeti analiz edildiğinde, Kasım ve Aralık 2023’te piyasanın dip noktasına denk gelen bir birikim dönemi ortaya çıkıyor. Balinanın 8 milyon dolar kâr ettiği tahmin ediliyor, bu da yüzde 79’luk önemli bir kazanç anlamına geliyor.

Bir başka dikkat çekici işlemde balina “0x837”,  yaklaşık üç saat önce Binance’e 7,83 milyon dolara eşdeğer 700 milyar PEPE yatırdı. Şu anda bu balinanın elinde 9,22 milyon dolar değerinde 800 milyar PEPE daha bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner