Yükleniyor...

AmplifyX, Tezos’ta İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisini Başlattı

AmplifyX, Nicole Tamer Sanat Galerisi ile ortaklık kurarak, tarihteki ilk pop-up NFT müzik galerisini başlattı.

AmplifyX

AmplifyX, Nicole Tamer Sanat Galerisi ile ortaklık kurarak, tarihteki ilk pop-up NFT müzik galerisini başlattı. Tezos (XTZ/USD) blok zinciri üzerine kurulmuş bir NFT müzik pazarı olan AmplifyX, Nicole Tamer Sanat Galerisi ile birlikte Detroit Culture Club’ı kurdu. Platform, başlangıçta Detroit merkezli sanatçılara yer verecek.

AmplifyX, içerik oluşturucuların işi finanse etmeleri ve para kazanmaları için dijital araç seti oluşturacak

Farklı sektörlerdeki müzik tutkunları tarafından kurulan AmplifyX, içerik oluşturucular için daha iyi bir platform inşa etmeyi amaçlıyor. NFT’lerin gücünden yararlanarak, çalışmalarını Web 3.0’da finanse etmeleri ve bunlardan para kazanmaları için onlara yetki veriyor. AmplifyX CEO’su Adam Cowherd konuyla ilgili şunları söyledi:

“Son birkaç ayda, insanlar NFT’ler hakkında çok fazla şey duymaya başladı. Ancak buna rağmen çok az insan onlara sahip. AmplifyX’te bunu değiştirmeye çalışıyoruz. Hedeflerimizden biri, NFT satın almayı çevrimiçi bir tişört satın almak kadar kolay hale getirmektir.”

Detroit Culture Club pop-up NFT müzik galerisi, Detroit şehir merkezindeki David Whitney Binasında yer almaktadır. 29 Eylül Çarşamba günü 18:00-21:00 EDT arasında açık olacak ve Rocky Badd, Jay Vinchi, Tiny Jag, Kid Vishis ve diğer sanatçıları içerecek. Ziyaretçiler kredi kartı kullanarak NFT satın alabilecekler. Canlı müzik, sanat ve daha fazlasıyla dolu bir akşamın tadını çıkaracak. Bu tarihi anı anmak için ücretsiz bir NFT alacaklar.

Tezos, çevre dostu, sürdürülebilir blok zincirlerinden biri

Orijinal Proof of Stake katman 1 ile Tezos, var olan en çevreci, sürdürülebilir blok zincirlerinden biridir. Geliştiriciler, güçlü, merkeziyetsiz ürünler ve uygulamaları kolaylıkla oluşturabilir. OneOf, Ubisoft, Interpop, Red Bull Racing Honda, McLaren Racing gibi markalar ve projeler Tezos blok zincirinde geliştiriliyor.

Sekizinci Tezos yükseltmesi yakında geliyor

Ağ katılımcıları, hard fork’lara güvenmek zorunda kalmadan her zaman iyileştirmeler teklif ediyor, oy veriyor ve benimsiyor. Tezos’un sekizinci yükseltmesi yakında gelecek. Önceki yükseltmeler token standartlarını iyileştirdi, gas ücretlerini %70 oranında azalttı ve işlem hızını artırdı. Bu, Eylül ayı itibariyle 4,8 milyondan fazla sözleşme çağrısı ile en hızlı büyüyen blok zinciri ekosistemlerinden biri Tezos’tur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner