Yükleniyor...

Analist, 2024’te Ether’in BTC’den iyi performans gösterebileceğini düşünüyor

ETC Grup Araştırma Başkanı Andre Dragosch'a göre Ether, 2024 yılında Bitcoin'den daha iyi performans gösterebilir.

Stacks STX STX20

ETC Grup Araştırma Başkanı Andre Dragosch’a göre Ether, 2024 yılında Bitcoin’den daha iyi performans gösterebilir.

Dragosch, teknolojik ilerlemelerin ve Ethereum’un lider akıllı sözleşme platformu olmasının bunda bir katalizör olabileceğine dikkat çekti:

“Ether, son 12 ayda Bitcoin’in altında bir performans gösterdi. Ancak Ether, önümüzdeki 12 ayda BTC’den daha yüksek bir performans ortaya koyabilir.”

ETC Group raporunda Dragosch, Ağustos 2021’de bir Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) 1559 ile uygulamaya konulan deflasyonist “yakma mekanizmasını” öner çıkararak varlığın değer kazanmasını sağlayacak nedenleri işaret etti.

Dragosch, Ether arzındaki bu azalmanın Ether staking kazançlarıyla da birleşerek varlığın Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Holborn COO’su David Schwed ise Ether ile ilgili bu anlatıya rağmen Bitcoin’i öne çıkararak şunları söyledi:

“Bitcoin’in yerleşik rolü ve istikrarı, onu uzun vadede potansiyel olarak Ether’den daha iyi bir performans gösterecek şekilde konumlandırıyor.”

Dragosch ayrıca, Ether’in Temmıuz 2015’te piyasaya sürülüşünden bu yana sürekli olarak lider kripto para biriminden daha iyi bir performans gösterdiğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner