Yükleniyor...

Analist Austin Arnold, Uzun Vadede Büyük Potansiyele Sahip Olduğunu Söylediği 4 Altcoin Sıralıyor

Bir kripto para trader’ı ve popüler program Altcoin Daily'nin sunucusu Austin Arnold, uzun vadede büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü dört orta büyüklükte altcoin açıklıyor.

analist austin arnold uzun vadede buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 4 altcoin siraliyor

Bir kripto para trader’ı ve popüler program Altcoin Daily’nin sunucusu Austin Arnold, uzun vadede büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü dört orta büyüklükte altcoin açıklıyor. 

Arnold’un listesinde ilk sırada merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü Compound (COMP) yer alıyor. Analist, Compound’un yaratıcısı Compound Labs’ın Compound Treasury adlı yeni bir projeyi hayata geçirdiği haberini aktarıyor.

Compound Treasury hakkında bilgi için “Compound (COMP), Bu Haberin Ardından Yükelişe Geçti” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz. 

Proje, kripto para alanına aşina olmayan işletmeler ve finansal kurumların Compound protokolüne erişim sağlayabilmesi için tasarlanmıştır.

Arnold’un listesindeki bir sonraki altcoin Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Polygon kısa süre önce Avail adlı yeni bir genel amaçlı bir blokzincirinin lansmanını duyurdu:

“İster herhangi bir ana zincirde bir yan zincir olun, ister kendi başınıza bağımsız bir zincir olun, bu blokzincirinin/yan zincirin güvenliğini korurken, ölçeklenebilirliğin korunmasına da yardımcı olacaktır.”

Ethereum tabanlı indeksleme protokolü The Graph (GRT), Arnold’un listesindeki bir sonraki altcoin. The Graph’ın bir Ethereum ölçeklenebilirlik çözümü olan Optimism ile ortak olduğu haberlerine işaret ediyor:

“The Graph, Ethereum’un ölçeklendirilmesine yardımcı olmak için Ethereum’un ikinci katman çözümü Optimism üzerine inşa eden geliştiricilere indeksleme ve sorgulama hizmetleri sağlayacak. The Graph, Optimism herkese açık olarak kullanıma sunulduğunda barındırılan alanda yayınlanacak ve Optimism topluluğundaki geliştiricilere destek sağlayacak.”

Optimism hakkında bilgi almak için “Ethereum Ölçekleme Çözümü Optimism’in Ana Ağ Lansmanı Temmuz Ayına Ertelendi” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Analistin listesinde son olarak, merkeziyetsiz sanal gerçeklik dünyası projesi Decentraland (MANA) yer alıyor.

Arnold, Decentraland’deki dijital bir arsanın yakın zamanda yaklaşık 1 milyon dolar değerinde MANA ile satıldığı haberini aktarıyor. Bunun büyük oyuncuların sanal ekosistemi satın aldığını gösteren bir işaret olduğunu söylüyor:

“Fiyatlar düşerken bile balinalar pozisyonlarını alıyor ve uzun vadeli gelecek için plan yapıyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner