Yükleniyor...

Analist Benjamin Cowen’a Göre Polkadot’un (DOT) Bir Sonraki Adımı Fiyatı %200 veya Daha Fazla Arttırabilir

Yakından takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, Polkadot'un (DOT) bir sonraki ayağının akıllı sözleşme platformunu tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarmak için yeterli güce sahip olabileceğini söylüyor.

dot

Yakından takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, Polkadot’un (DOT) bir sonraki ayağının akıllı sözleşme platformunu tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarmak için yeterli güce sahip olabileceğini söylüyor.

Cowen, DOT’un yeniden birikim aşamasında “çok, çok muhtemel” olduğunu ve daha önce yaklaşık 3 dolardan 50 dolara yükselmesinden önceki fiyat hareketine benzer bir model oluşturduğunu söyledi:

“Benim tahminim, ne kadar şüpheli olursa olsun, buradaki bu aralığın, bizi kaçınılmaz olarak daha yüksek seviyelere çıkaracak olan basit bir yeniden birikim olduğudur. Ayrıca bir sonraki hamlenin bizi 100 doların üzerine çıkarabileceğini tahmin ediyorum. Bizi 200 doların üzerine çıkarabileceğini ve hatta belki de ötesine geçebileceğini içtenlikle umuyorum. Her seferinde bir adım atalım.”

Polkadot’un şu anki değeri 36,70 dolar. 100 doların üzerine çıkmasını sağlayacak bir hareket ise yaklaşık %200’lük bir potansiyel yükselişi temsil ediyor.

Cowen, önümüzdeki birkaç ay içinde bir piyasa döngüsü zirvesi beklemediğini de sözlerine ekledi. Cowen, son olarak şunları söyledi:

“Polkadot’un harika bir proje olduğunu ve bu döngüde oynayacağı bir rolü olduğunu düşünüyorum. Sanırım gidecek yolumuz var ve Polkadot’un portföyümdeki en iyi madeni paralardan biri olduğunu söyleyebilirim.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner