Yükleniyor...

Analist, Bitcoin’de (BTC) Satın Alım Fırsatından Bahsetti

Brave New Coin analisti Josh Olszewicz, Bitcoin (BTC) için alım fırsatlarından bahsetti.

bitcoin btc satın alım fırsatı

Brave New Coin analisti Josh Olszewicz, Bitcoin (BTC) için alım fırsatlarından bahsetti. Olszewicz, Bitcoin’in ender geçtiği bir satın alım sinyali görmek üzere olduğunu söyledi.

19 Nisan’da attığı bir Tweet’te Olszewicz, BTC için “Yılda birkaç kere oluşan satın alım fırsatını” anlatmak için bir video paylaştı. Analist, dijital varlığın beş hafta içinde ilk kez Ichimoku Cloud’un üstünden geçmek üzere olduğunu belirtti, bu da fiyatın önemli ölçüde daha yükseğe çıkabileceği anlamına geliyor. Olszewicz videoda “Bu çok sık olmaz” dedi ve bu analiz yönteminin satın ve al tut yöntemiyle para kazandıracağını ifade etti.

BTC Fiyatı 2019’da Yüzde 250 Arttı

Bulut formasyonu, kripto para birimi eğilimlerini yorumlamak, destek ve direnci tanımlamak, trend yönünü belirlemek, momentumu ölçmek ve ticaret sinyalleri sağlamak için daha görsel bir yoldur. Bazı ortalamalar analistlere fiyatın aşağı yönlü veya yükselişe dönüştüğünü tahmin etmenin bir yolunu sunar. Yöntem daha önce BTC’deki yükseliş eğilimlerini analiz etmek için kullanılmıştır. 2019’da kırmızı bulutun üzerindeki hareket, BTC fiyatında yüzde 250 artışı işaret etmişti. BTC, 4 bin dolardan 14 bin dolara yükselmişti.

BTC şu anda 7 bin dolar civarında fiyatlanıyor ve halving’e üç hafta daha var. 2020 için Olszewicz, kripto para biriminin ne zaman yükselebileceğine dair herhangi bir zaman çizelgesi sağlamadı, ancak bulut formasyonuna göre önümüzdeki birkaç hafta boyunca oluşan sinyalin bir satın alma fırsatı olduğunu dile getirdi.

Bitcoin, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 7 bin 206 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner