Yükleniyor...

Analistlere Göre XRP 0.24 Dolara Ulaşabilir

Kripto para analistleri ve yatırımcıları, üçüncü en büyük kripto para biriminin 0.

xrp 0.24 dolara ulaşacak mı

Kripto para analistleri ve yatırımcıları, üçüncü en büyük kripto para biriminin 0.23 – 0.24 doları hedeflediğini düşünüyor.

15 Şubat’ta 0.33 dolar seviyesine yükseldikten ve 13 Mart’ta 0.13 dolara düştükten sonra XRP, yavaş yavaş 0.20 dolar seviyesine ulaştı ve bunun altındaki aralıkta işlem gördü. XRP o zamandan beri aynı seviyede bulunuyor. Yazının yazıldığı sırada kripto para birimi CoinMarketCap verilerine göre 0.190 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, TradingView’den bazı yatırımcılar, XRP’nin yükselmeye başlamak üzere olduğunu ve 0.23 – 0.24 dolar seviyelerine yaklaştığını düşünüyor.

Seviyeyi Zorluyor

Kripto para tüccarı “mr_kosovskiy”, XRP tahminini TradingView’da paylaştı. En popüler üçüncü kripto para biriminin önce 0,20 dolarlık potansiyel satın alma bölgesine ve daha sonra da 0.23 dolara yükseleceğini ifade etti. Analist şu ifadeleri kullandı: “Seviyeyi zorluyor. Bir seviye testinden sonra satın almak daha güvenli olacak. yükselen yapı kırık değildir. Yukarı kanal. Fibonacci seviyesi, düzeltme seviyesi yüzde 0.38. Yukarı hareketin iptal edilmesi dinamik desteğin bir atılımı olacak.”

Tüccar ‘dejaughanhibbert’ şu anda XRP’nin yükseliş eğiliminde olduğuna ve desteği yeniden test ettiğine inanıyor. Tahminine göre, XRP 0.2448 dolara doğru ilerliyor. O da şu ifadeleri kullandı:

“Fiyat şu anda yükseliş eğiliminde de direnç kırdı ve destek olarak tekrar test ediyor. Ayrıca yükseliş H4 trendine 3. dokunuşa bakıyor. ”

Yaklaşık 60 Milyon XRP Taşındı

XRPL Monitor tarafından bildirildiği gibi, son yirmi dört saat içinde 58.2 milyon XRP, anonim cüzdanlar ve kripto borsaları tarafından işlem gördü. USD cinsinden bu tutar 11.584,26 dolara denk geliyor. Bu transferlerin 43.2 milyon XRP’si Güney Koreli Bithumb borsası cüzdanları arasında taşındı. Kriptonun geri kalanı anonim kripto para cüzdanları arasında işlem gördü.

Bu arada, Meksika Borsası Bitso’daki XRP / MXN paritesindeki XRP Likidite endeksi, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşamadı. Mevcut ATH ve bugünün işlem hacmi arasındaki mesafe, grafikte açıkça görülebileceği gibi önceki zamanlardan farklı olarak 11 milyon civarında. Bu, ODL koridorunda XRP işlem hacminde bir düşüş anlamına gelebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner