Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Halving’i Sonrası “En Büyük Büyüme” Dönemi Yaşanacak

Üçüncü Bitcoin (BTC) halving’i BTC fiyatının ciddi anlamda yükselişe geçmesini sağlayacak mı?

bitcoin halving sonrası en büyük büyüme dönemi olacak

Üçüncü Bitcoin (BTC) halving’i BTC fiyatının ciddi anlamda yükselişe geçmesini sağlayacak mı? Evetse, bu ne zaman olacak? Tecrübeli bir tüccar konuyla ilgili orta vadeli tahminini paylaştı.

Tanınmış kripto para yatırımcısı ve analist Crypto Dog, Bitcoin’in (BTC) görkemli yükseliş zamanının geldiğine inanıyor. Analistin Twitter’da paylaştığı öngörüye göre, üçüncü halving etkinliğini 6-12 ay içinde yeni bir ‘en büyük büyüme’ dönemi izleyecek. Böylece lider kripto para birimi Kasım 2020 ve Mayıs 2021 arasında ciddi bir yükselişe tanık olabilir.

Analist, bu bakış açısının ‘tartışmalı olmaktan uzak’ olduğunu belirtti.

Analistin bu tahmininin diğer tecrübeli analistlerin görüşleri ile çeliştiği anlaşılıyor. Örneğin, Hollandalı kripto para tüccarı Michael van de Poppe, tüm Bitcoin (BTC) hodlers’larına ‘beklentilerini düşürmelerini’ ve 2021’de hatta 2022’de zirveyi beklemeyi bırakmalarını önerdi. Ona göre, 2023-2024 dönemi bir zirve için ‘daha doğal’ görünüyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Altcoin’ler

Crypto Dog, ayrıca dikkat edilmesi gereken birkaç altcoin’den bahsetti. Bilinen yüksek teknolojili kripto paralar Chainlink (LINK) ve Tezos’un (XTZ) yanı sıra, tüccar Ethereum (ETH), Matic Network Token (MATIC) ve birkaç altcoin’le daha yakından ilgileniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner