Yükleniyor...

Bitcoin İyi Durumda Ama Hala 6 Bin 500 Dolara Düşebilir

Kripto para yatırımcısı ve analisti Scott Melker'e göre Bitcoin (BTC) fiyatı 7 bin 500 dolar seviyesine hazır.

bitcoin hala 6 bin 500 dolara düşebilir

Kripto para yatırımcısı ve analisti Scott Melker’e göre Bitcoin (BTC) fiyatı 7 bin 500 dolar seviyesine hazır. Ama yine de 6 bin 500 dolara düşme olasılığı da var.

Tanınmış kripto para tüccarı Scott Melker, Bitcoin’in “iyi göründüğünü” söylüyor, ancak 6 bin 500 dolar seviyesinin altına olası bir düşüşü de göz ardı etmiyor. Haberin yazıldığı sırada lider kripto para birimi son 24 saat içinde mütevazı bir yükselişe geçerek 0.60 oranında değer kazandı. CoinMarketCap verilerine göre BTC şu an 7 bin 193 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin 7 Bin 500 Doları Hedefliyor

Melker’e göre, Bitcoin fiyatı önemli bir seviyeyi çevirmeyi başardı; Analist, şu anda bir dip-alım modunda olduğunu ve 7 bin 500 doların bir sonraki hedefi olduğunu söylüyor. Boğaların, fiyat 17 Nisan’da 6 bin 500 doların altına düşmeden önce 7 Nisan’da bu seviyeye dokunmaya yaklaştığını belirtmek gerekir.

Melker, ayrıca BTC’nin 6 bin 500 dolar seviyesini tekrar ziyaret etmesinin mümkün olduğunu söylüyor.

Yokuş Yukarı Bir Koşu

Bu arada, tüccar ve kripto analisti Christopher Jaszczynski grafiklerde bir “ders kitabı” desenini fark etti. Mart ayında yaşanan düşüşten sonra önde gelen kripto para birimi yokuş yukarı çıkmadan önceki hareketlenmeleri yaşıyor. Jaszczynski, bir kırılma durumunda Bitcoin’in 10 bin 500 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner