Yükleniyor...

Analist, Büyük Potansiyele Sahip Olduğunu Düşündüğü 5 Ucuz Altcoin Sıralıyor

Kripto para trader'ı Ben Armstrong, büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 5 ucuz altcoin sıralıyor.

analist buyuk potansiyele sahip oldugunu dusundugu 5 ucuz altcoin siraliyor

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 5 ucuz altcoin sıralıyor.

Yeni bir videoda trader, listesine blokzinciri tabanlı satış noktası platformu Pundi X (NPXS) ile başlıyor. Armstrong, 2018’in ortalarında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz dönmediğine dikkat çekerken, son gelişmelerin altcoin’in fiyatını yükselteceğini savunuyor.

“NPXS, kısa süre önce stake etme ve arzını azaltacak bir token yakma işlemini duyurdu. 236 milyar token’lı bir kripto para için bu, projeyi devasa bir altcoin sezonuna taşımaya yardımcı olacaktır.”

Kripto para fenomeninin listesindeki bir sonraki altcoin, Holochain (HOT). Armstrong, Holochain’in teknolojiyi blokzincirinin ötesine taşıma misyonunun en büyük satış noktası olduğunu söylüyor:

“[Holochain], blokzincirinin ötesinde düşünmeye cesaret eden birkaç projeden biri. Blockchain hala gelişmekte olan bir teknoloji olsa da, içinde kesinlikle bazı problemler var. Holochain, blockchain fikrini alıp onu genişleterek Holochain’i blockchain’in sunduğu her şeyden daha hızlı ve merkeziyetsiz hale getiriyor.”

Armstrong, listesinde eşler arası dosya paylaşım platformu BitTorrent’e (BTT) de yer veriyor. Altcoin’in TikTok’taki artan popülaritesinin, daha önce nispeten belirsiz olmasına rağmen, fiyatı muhtemelen yukarı çekeceğini söylüyor:

“[BitTorrent] büyük bir gürültüyle başladı ancak daha sonra cızırtıyla belirsizliğe dönüştü. Ancak son zamanlarda yaşanan fiyat artışı BitTorrent’e yeni bir hayat getirdi. Ama bunda görünenden fazlası var mı? Söylenti şu ki, TikTok son zamanlarda BitTorrent’i Dogecoin’de gördüğümüze benzer şekilde pump’lıyor.

Kesin olan bir şey var: TikTok kalabalığı, ucuz paraları seviyor ve bu nedenle BitTorrent ile doğal bir uyum içinde.”

Ölçeklenebilir blokzinciri Harmony’nin (ONE) yerel token’ı Armstrong’un listesindeki bir sonraki altcoin. Trader, Harmony’nin temellerinin onun en büyük itici gücü olduğunu savunuyor:

“Harmony iyi bir proje ve özellikle şu an için oldukça iyi bir niş içinde. Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarını yakın vadede ETH 2.0 sharding’i piyasaya sürmeden çok önce çözmeyi amaçlıyor. Harmony, güvenilmez bir Ethereum köprüsü ile birlikte gelen bir sharding protokolüdür.

Bu nedenle Harmony’ın güçlü bir performans sergilerken, gidecek daha çok yolu olabilir.”

Armstrong, tedarik zinciri takibinde lider olduğu için yükseleceğine inandığı VeChain (VET) ile listesini tamamlıyor:

“Tedarik zinciri izleme alanında daha güçlü bir proje yok… Gerçek şu ki VeChain dünyadaki büyük bir soruna bir çözüm, güçlü temellere ve güçlü tekniklere sahip ve hala 10 sentin altında.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner