Yükleniyor...

Son 7 Günde %100 Artan Ethernity Chain (ERN) Nedir, Ne İşe Yarar?

Coingecko’da son 24 saat içerisinde en çok aratılan kripto para Ethernity Chain (ERN) projesi, Nick Rose Ntertsas tarafından başlatılmıştır

ethernity

Coingecko’da son 24 saat içerisinde en çok aratılan kripto para Ethernity Chain (ERN) projesi, Nick Rose Ntertsas tarafından başlatılmıştır. Ethernity, dijital sanatı, NFT’ler ve çeşitli fırsatlar ile keşfetmeyi uman bir platformdur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethernity, kullanıcıların benzersiz dijital eserlere ve sanat eserlerine sahip olmasını sağlayacak bir platformdur. Bu eserlerin hepsi tokenize edilmiş bir biçimde blok zinciri üzerinde yer alacak. Blok zinciri üzerinde yer alan varlıkların büyük kısmı spor, müzik ve emlak sektörü ile ilgili olacak.

Platformun, büyük sanatçılar ile ve kripto sektöründeki önemli isimler ile yakın bağları sayesinde kısa bir süre sonra ana akım olmak gibi bir planı söz konusu. Ethernity Chain, hayır kurumlarını da destekliyor. Böylelikle blok zinciri üzerinde NFT satışı yapan sanatçılar, arzu ettikleri takdirde, kazandıkları paranın bir kısmını hayır kurumuna bağışlayacağını taahhüt edebilir. Bu, blok zinciri üzerinde yapılacak olan yardım projeleri ve bağış toplama modelleri için yepyeni bir fırsat olacaktır.

Ethernity Chain platformunun yerel tokenı olan ERN, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiştir. Token, ERN havuzlarına likidite sağlayacaktır. ERN, katılımcıların tıpkı diğer kripto paralar gibi alınıp satılabilen ANFT’ler (Authenticated non-fungible token) toplamasını sağlayacak. Kullanıcılar ayrıca tokenı stake etmek için de kullanabilirler.

ERN token aynı zamanda bir yönetişim tokenıdır. Bu nedenle ERN sahipleri, platformda çeşitli değişiklikler ve teklifler yapabilirler.

ERN, son 7 günde %100, son 14 günde ise %378.2 oranında artış yaşadı. ERN, yazı yazıldığı esnada ise 44.09 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x