Yükleniyor...

Analist Coin Bureau, Yıl Sonu Axie Infinity (AXS) Fiyat Hedefini Açıkladı

Coin Bureau'nun Guy adlı takma adlı sunucusu, blokzinciri tabanlı oyun ve token Axie Infinity'ye (AXS) yakından bakıyor.

analist coin bureau yil sonu axie infinity axs fiyat hedefini acikladi

Coin Bureau’nun Guy adlı takma adlı sunucusu, blokzinciri tabanlı oyun ve token Axie Infinity’ye (AXS) yakından bakıyor.

1.1 milyon YouTube abonesi olan popüler araştırmacı, AXS’nin fiyatının artan benimsenme oranını sürdürdüğü sürece yıl sonundan önce önemli ölçüde artacağını söylüyor:

“Yıl sonuna kadar AXS’nin ne kadar yükselebileceği konusunda, özellikle Axie Infinity kullanıcı tarafından benimsenmeye devam ederse, 100 doların daha makul bir beklenti olduğunu düşünüyorum.”

Yayın saati itibariyle AXS 41.11 dolardan işlem görüyor.

Kripto para fenomeni, Axie Infinity’nin yıl sonuna kadar yükseliş trendini destekleyebileceğini söylediği iki temel faktörü vurguluyor:

“AXS’nin orta büyüklükte bir piyasa değerine sahip olması kesinlikle yardımcı oluyor, bu da diğer kripto paralara kıyasla büyümek için çok fazla alana sahip olduğu anlamına geliyor. Sadece bu da değil, AXS’nin uzun vesting programı, ekip, danışmanlar ve özel yatırımcılar tarafından yapılan satışlardan ciddi bir fiyat baskısı görmesinin olası olmadığı anlamına geliyor.”

Guy’a göre, bir başka önemli faktör de blokzinciri tabanlı oyunun uzun vadeli başarısına katkıda bulunabilir:

“Yaptıkları bir şey kullanıcıları için mükemmel olmaktan uzak olduğunda, tereddüt etmeden onu çöpe attılar ve başka bir şey denediler. Tutarlılık, kalite ve topluluğa olan bu bağlılık, hem kripto para biriminin içinde hem de dışında çok nadirdir ve temel olarak Axie Infinity başarısını buna borçludur.”

Guy, Axie Infinity’nin kripto para birimini kitlelere ulaştırma potansiyeline sahip olduğunu da ekliyor:

“Axie Infinity’nin büyümesi için hala çok yer var ve kripto para birimini ana akım haline getirecek olan bir katil [merkeziyetsiz uygulama] olabilir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner