Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe’a göre Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve Fantom (FTM) Yükselişe Hazırlanıyor

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve Fantom (FTM) için güçlü yükselişler öngörüyor.

double exposure image business profit growth

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve Fantom (FTM) için güçlü yükselişler öngörüyor.

Van de Poppe, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un 1.20 dolardan başarılı bir destek bulduktan sonra bir sıçrama yapacağını söyledi:

“Temeller şimdi olduğu gibi kaldığı sürece bazı daha yüksek seviyeleri test edeceğiz gibi görünüyor. Bu durumda, [a] $2 testi mümkün olabilir.”

FMhtR3FXsAIU2UR

Yazının yazıldığı sırada MATIC, 1.47 dolardan el değiştiriyor.

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para, Polkadot (DOT). Van de Poppe’a göre DOT, %55’lik bir ralli ve 27.04 dolardan direnç gösterebilir.

“Her şey normal kaldığı sürece, bunun burada 27 dolara doğru koşmaya devam etmesini bekliyoruz.”

FMilZDXX0AYF1x

Polkadot şu anda son 24 saatte %8’in üzerinde düşüşle 17 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki kripto para ise açık kaynaklı akıllı sözleşme platformu Fantom. Van de Poppe, FTM için 1.25 dolardaki destekten sonra en az 1.90 dolarak kadar sürekli bir ralli öngörüyor.

“Destekten ağır bir sıçrama gösteren FTM ile aynı görünüm. Testlerin 1,90 dolar ve muhtemelen 2,25 dolar seviyelerinde gerçekleşmesini bekleyin.”

Fantom, 1.59 dolardan işlem görüyor.

FMhs37xXsAM6Q80

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner