Yükleniyor...

Analist: Ripple (XRP) Biriktirmek için İyi Bir Zamandayız

Ttüm kripto paralar son birkaç günde sert düşüşler yaşasa da özellikle XRP en çok etkilenen kripto para oldu.

XRP ripple ralli

Ttüm kripto paralar son birkaç günde sert düşüşler yaşasa da özellikle XRP en çok etkilenen kripto para oldu. Piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto varlık olan altcoin haftaalr önce yılın en yüksek seviyesi olan 0,345 dolara kadar yükselmişti ancak 12 Mart’ta yaşanan çöküşte yüzde 70 değer kaybederek 0,11 dolara kadar geriledi.

Popüler kripto para birimi kısa sürede toparlanarak 0,16 dolara çıktı ancak son Bitcoin düşüşüyle birlikte yazım sırasında 0,13 dolardan işlem görüyor. Üst düzey bir trader, bu durumun XRP’de daha geniş bir toparlanma için zemin hazırlayabileceğini öne sürdü.

“XRP Yükselebilir”

XRP piyasalarında son zamanlarda görülen zayıflığa rağmen kripto para analisti Calmly, 15 Mart’ta XRP biriktirmenin zamanının geldiğini söyleyerek, XRP’den umutlu olduğunu belirtti.

Analist, XRP’nin 2017 yılında kararlı bir şekilde geri döndüğünü hatırlatarak, 0,13 dolar seviyesinde uzun vadeli bir destek bölgesi oluştuğunu söyledi. Analiste göre bu destek bölgesi bir boğa ihtimalinin bozulmadan kaldığını gösteriyor.

Her ne kadar Calmly somut bir fiyat tahmini vermese de paylaştığı grafikte XRP’nin yaklaşık 0,27-0,30 dolar arasında bir seviyeye ulaşabileceği görülüyor. XRP eğer 0,13 dolarlık desteğini kırmaz ise 0,27 dolara kadarlık olan aralıkta herhangi bir direnç bulunmuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner