Yükleniyor...

Analist, Ripple’ın (XRP) Neden %100’ün Üzerinde Kazanç Elde Edebileceğini Açıklıyor

XRP, hem ABD doları hem de Bitcoin'e karşı performansı açısından son birkaç aydır çok fazla bir başarı elde edemedi.

xrp artış ripple

XRP, hem ABD doları hem de Bitcoin’e karşı performansı açısından son birkaç aydır çok fazla bir başarı elde edemedi. Hatta geçtiğimiz yıl boyunca, üçüncü en büyük altcoin %50 oranında çöktü ve lider kripto para birimine göre büyük bir farkla düşük performans gösterdi.

Buna rağmen, bir analist, XRP’nin fiyatının patlamaya hazır olduğuna inanıyor ve boğaların kontrolü devralmaya hazır olduğunu gösteren tarihsel bir eğilim sunuyor.

XRP Fiyatı Yükselmeye Hazır Mı?

Amsterdam Menkul Kıymetler Borsası’nda bir trader olan analist Michael Van De Poppe, geçtiğimiz günlerde XRP’nin önümüzdeki aylarda %175 kazanç sağlamanın eşiğinde olabileceğine inandığını belirtti.

Analist, aşağıda görülen grafiği yayınladı ve XRP’nin şu anki fiyat hareketinin Aralık 2015 ve 2016 Ocak aylarında görülen dip modeline çok yakın olduğuna inandığını ve ardından kazadan önceki seviyelerde büyük bir artış olduğunu belirtti.

Mevcut eğilimin önceki döngüde olduğu gibi hareket etmesi durumunda, XRP’nin 0,14 – 0,17 dolar aralığını tutması gerektiğini ve 2020’nin ortalarına kadar XRP’nin, %175 artışla 0,473 dolara kadar büyüyebileceğini söyledi

Ripple (XRP) Gerçekten Bir Artış Yaşayabilir Mi?

Bazıları bu iyimserlik konusunda şüpheci. Bir kripto para birimi trader’ı kısa bir süre önce, XRP’nin, taraftarlarının aksini iddia etmesine rağmen, “Ripple şirketini zenginleştirmek için yapılmış bir token” olarak kaldığını ve bunun temelde aptal bir yatırım olduğunu belirtti. Ripple’ın, kripto para biriminin büyük bir kısmını elinde tutması ve çoğu operasyonları finanse etmek için XRP satılacağından, varlığın görünümünün fiyat perspektifi açısından oldukça kasvetli olabileceğini söyledi.

Bu şüphecilik, eski bir Wall Street analisti olan Tone Vays tarafından da desteklendi. BlockTV’ye yaptığı son röportajda, Ripple tokeninin kesinlikle yeri olmadığına inandığını söyledi. Ayrıca XRP’nin Ripple şirketinin menkul kıymeti olduğunu belirterek, XRP ile ilgili her şeyin kötü olduğunu iddia etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner