Yükleniyor...

Analistler Bitcoin İçin Aynı Görüşte Birleşti: BTC Bu Seviyeyi Aşarsa Uçacak

Bitcoin (BTC) son birkaç gündür oldukça sessiz kaldı ve Noel'in ardından 7.

Btc 2020 boğa 1

Bitcoin (BTC) son birkaç gündür oldukça sessiz kaldı ve Noel’in ardından 7.000 dolara yaslandı. Analistler, bu durgunluğa rağmen, kripto para biriminin daha yüksek seviyelere çıkabilme belirtileri göstermeye başladığını söylüyor.

Bitcoin (BTC) Sıçramaya Hazır

Analist Mexbt, kripto para biriminin yakında “haftalık ve aylık açık testi” yapacağını düşündüğünü belirtti. Bu, mevcut seviyelerden %5’lik bir ralli anlamına geliyor.

Bu iddia, Bitcoin’in fiyatının yakında 7.600 dolara döneceğini ve kripto para biriminin “buraya sıçramaya hazır göründüğünü” de ekleyen önemli kripto para yorumcusu ve analist Flood tarafından tekrarlandı.

İlginç bir şekilde, aynı görüşte olan önde gelen kripto para birimi trader’ı SmartContracter, Bitcoin 7.650 doları kırmayı başarırsa, varlığın fiyatının “uçacağını” söyleyerek haftalık grafiğin büyük bir dalgalanma paterni nedeniyle boğaları desteklemeye başlayacağına dikkat çekti.

7.650 doların önemi, Bitcoin’in birkaç aydır sürdürdüğü makro düşüş trendinin sonunu işaretleyebilen baş ve omuzların ters deseninin boyun çizgisi olmasıdır.

Bitcoin (BTC) Rallisi Başlayacak Mı?

Bu şu soruyu akla getiriyor, BTC 7.650 doları aşabilir mi? Kripto para birimi bir sonraki rallisini başlatabilir mi?

Analistlere göre, kesinlikle. Bitcoin’in daha da yükselmeye hazır olduğunu gösteren temel, teknik ve ağ faktörlerinin bir kombinasyonu gözüküyor, bu da BTC’nin 7.650 doları çok rahat bir şekilde geçmesini sağlayacak.

Bitcoin (BTC) 2020’de İyimser

Forex ve Three Arrows Capital kripto fonunun CEO’su Su Zhu, Bitcoin’in 2020 için fiyat tahmininin oldukça iyimser göründüğüne inandığını tweetledi.

Blogu için Bitcoin alanı hakkında bazı yıldız makaleleri kaleme alan önde gelen endüstri yorumcusu Zhu, BTC/USDT ticaret çiftlerini ve BTC/USD piyasalarına yaptıkları primleri ve Bitcoin ile yapılan genel fiyat hareketlerini analiz etti. Analizine göre, net birikim işaretleri ile para akışının risk altında olduğunu söyledi.

https://twitter.com/zhusu/status/1210797269194166272?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1210797269194166272&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.newsbtc.com%2F2019%2F12%2F28%2Fonce-bitcoin-breaks-7650-price-fly-higher%2F

Böylece Zhu, önde gelen kripto para biriminin Ocak ayı sonuna kadar 9.000 dolara ulaşıp mevcut fiyatlarından %25 daha yükseğe çıkmasının şaşırtıcı olmayacağı sonucuna vardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner