Yükleniyor...

Analist, Trader’ları Belirsizlik ve Düşüş İhtimallerine Karşı Uyardı

Yakından takip edilen popüler kripto para analisti, trader'ları akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana'nın (SOL) düşüş trendlerini sürdürmeye hazır olduğu konusunda uyarıyor.

duius kripto

Yakından takip edilen popüler kripto para analisti, trader’ları akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana’nın (SOL) düşüş trendlerini sürdürmeye hazır olduğu konusunda uyarıyor. Analist ayrıca makro ortamda çok fazla belirsizlik olduğu için trader’ların önümüzdeki haftalarda dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.

Anonim trader Pentoshi, boğaların Ethereum’u 3100 dolarlık direncin üzerine çıkaramamasının, ETH’yi 2000 doların altındaki makro aralığını tekrar ziyaret etme riskine soktuğunu söyledi.

“ETH, 2200 dolardan %50’lik bir sıçramadan sonra alt tarafta yeniden test edildi. Mart her şeyin anahtarıdır.”

FLbK1fKXMAAtp8C

Pentoshi, Federal Rezerv’in enflasyonu azaltmak için Mart ayında faiz oranlarını artırma olasılığına atıfta bulunuyor. Kripto stratejisti, makro ortamda çok fazla belirsizlik olduğu için trader’ların önümüzdeki haftalarda dikkatli olmaları gerektiğini öne sürüyor.

“Top Fed’in sahasında. Mart ayı için temkinli olmak gerektiğine hala gerçekten inanıyorum. Bu market hiçbir yere gitmiyor. Fed’in içinde bulunduğu durum emsalsiz ve bu değişikliklerin piyasaları gerçekten nasıl etkileyeceğini henüz bilmiyoruz. Sadece güvende olun. Bu kadar.”

Solana’ya bakan Pentoshi, 120 doları reddettikten sonra SOL’un 80 doları tekrar ziyaret etmesini beklediğini söylüyor. Analiste göre 80 doların altındaki bir hareket muhtemelen Solana’yı 50 dolara indirecek.

“Önümüzdeki yıl için düzgün bir piyasa yapısı oluşturalım ve desteğin oluşmadığı alanları dolduralım.”

FLBcR5 WQAgQEUl

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner