Yükleniyor...

Analiste Göre Bu 7 Altcoin Patlama Yapabilir

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, bu yıl 20 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu söylediği 7 altcoin'i açıkladı.

analiste gore bu 7 altcoin patlama yapabilir

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, bu yıl 20 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu söylediği 7 altcoin’i açıkladı.

Sektörde BitBoy Crypto olarak bilinen trader, yakın tarihli bir videoda, 205.000 abonesine gizlilik odaklı Brave tarayıcısının Ethereum tabanlı kripto varlığı olan Basic Attention Token’ın (BAT) önemli bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

“Fayda söz konusu olduğunda, hiçbir proje BAT’tan daha fazla faydaya sahip olamaz. Bu, kripto parayla ilgilenenlerin en çok kullandığı ürün olan Brave tarayıcısının token’ıdır. Milyonlarca kullanıcı. Kullanıcılar o kadar hızlı artıyor ki, referans sistemlerini askıya aldılar… Ürün ve yardımcı programın nihayetinde fiyatı ve değeri belirleyeceğine inanıyorsanız, o zaman BAT’tan daha iyi bir seçim yoktur.”

Altıncı sırada, sanal oyun dünyası The Sandbox’ın hizmet token’ı SAND var. Armstrong, protokolün yol haritası veya fiyat analizi nedeniyle değil, temelleri nedeniyle SAND’ı listeye dahil ettiğini vurguluyor:

“Sandbox oyununun, kripto oyunlarının en büyüğü olacağına inanıyorum. Bu interaktif arazi, kripto topluluğunu canlandıracak.”

Beşinci sırada yer alan proje, mevcut blokzincirlerine son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir protokol olan Elrond (EGLD):

“Dışarıdaki herhangi bir proje kadar büyük. Elrond’un üzerinde çalıştığı ortaklıkların ve bağlantıların büyüklüğü muazzam… EGLD’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinin 20 katını göz önüne alırsak, Elrond’u mevcut fiyatından 50 katına ulaştıracak 427.80 dolarlık bir fiyat buluruz.”

Dördüncü sırada, çapraz zincir veri oracle platformu Band Protocol (BAND) yer alıyor. Armstrong, projenin merkeziyetsiz oracle alanında pazar payı konusunda rekabet ettiği için sınırları olmadığını vurguluyor:

“17.67 dolarlık ATH ve 7.14 dolarlık mevcut fiyat seviyesi ile fırsat ortada. Tüm zamanların en yüksek seviyesinin 20 katı söz konusu olsaydı, birim başına neredeyse 355 dolar seviyesine karşılık gelen şimdiki seviyesinin yaklaşık yaklaşık 50 katını görürdük ki bu gerçekten güzel olurdu. Ama sana karşı dürüst olacağım, BAND bundan daha fazla yükselecek.”

Üç numarada, farklı blokzincirleri arasında veri aktarımını sağlayan bir protokol olan Cosmos (ATOM) yer alıyor:

“Cosmos, birçok merkeziyetsiz ekonominin birlikte çalışmasını sağlayan köprü kurucusudur. Yaptığı şeyin ölçeği çok büyük. Ve henüz potansiyeline yaklaşmadığını hissediyorum, bu da Cosmos ve yerel varlığı ATOM’un 2021’de patlayabileceği anlamına geliyor.”

Armstrong, ATOM’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31.59 dolardan 20 kat değer kazanabileceğini ve kripto parayı 632 dolara çıkarabileceğini düşünüyor.

İkinci sırada, dijital paranın kısaltması olan Dash var. Kripto para trader’ı bu yılın Dash için büyük olmasını bekliyor:

“Özel gönderim özelliğine sahip bu dijital ödeme çözümü, zirveye yakın tüm kripto para birimleri içinde en hızlı olanıdır ve daha küçük projelerde söz konusu olabilecek herhangi bir hız farkı ihmal edilebilir… Neredeyse anlık, bu yüzden Venezuela gibi birçok ülke kaosun ortasında diğer altcoin’lerden ziyade ona yöneldi.”

Armstrong, projenin devasa kapsamı ve 10 milyonluk nispeten küçük dolaşımdaki arzı ile kripto parayı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.532 dolardan 20 kat kazanım elde ederek yükselebilecek adaylar içerisine sokuyor.

Birinci sırada yer alan kripto para birimi ise, tedarik zinciri yönetimi protokolü VeChain (VET):

“VeChain’in faydasının çok büyük olduğuna inanıyorum. Önümüzdeki yıl tedarik zinciri izlemenin blokzincirinin en çok kullanılan nişi olmasını bekliyorum. Muazzam olacak. Tedarik zinciri takibi söz konusu olduğunda, VeChain gibi güçlü bir şekilde donatılmış başka bir proje yok.”

Armstrong, VET’in birim para başına 2.00 dolar değerinde olmasını beklediği için tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.026 dolar seviyesinden 20 kat fazlasını tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner