Yükleniyor...

Analiste Göre Chainlink (LINK) Tarihinde İlk Defa Böyle Bir Yükseliş Sinyali Görüyor

Chainlink (LINK), son yükselişinin ardından 12 dolarlık bölgede konsolide oluyor.

Analiste Gore Chainlink LINK Tarihinde Ilk Defa Boyle Bir Yukselis Sinyali Goruyor

Chainlink (LINK), son yükselişinin ardından 12 dolarlık bölgede konsolide oluyor. Bu fiyat bölgesindeki kırılma önemli olmuştur ve bir sonraki eğiliminin nerede olacağı muhtemelen 13.00 dolarda yer alan dirence tepkisine bağlı olacak.

LINK dün, keskin bir satışa yol açan satış baskısıyla karşılaşmadan önce bu direnç seviyesine yükselmeyi başardı. Boğalar o zamandan beri herhangi bir olumsuzluğa karşı korunmayı başardılar ve 12 dolara her düşüşün ardından hızlı bir artış geldi. Bu, boğaların hala bir miktar güce sahip olduğunu ve ayrıca yeni kısa vadeli işlem aralığının 12.00 ile 13.00 dolar arasında olduğunu gösteriyor.

Ufukta Yükseliş Var

Bir trader şimdi Chainlink’in şu anda ne kadar yükselişte olduğunu gösteren birçok farklı faktöre işaret ediyor ve kullanımının, devam eden geliştirme faaliyetlerinin ve piyasa yapısının boğa önyargısına katkıda bulunduğunu belirtiyor.

Trader daha da ileri giderek LINK’in tarihinde böylesine bir boğa kurulumu görülmediğini ifade ederek, ufukta önemli ölçüde daha fazla kazanımın olabileceğinin bir işaretini gördüğünü söylüyor.

Direnç Arttıkça Mücadele Ediyor

Chainlink, şu anki 12,07’lık fiyatıyla işlem görüyor. Bu, günlük en yüksek seviyesi olan 13.00 dolardan kayda değer bir düşüşe işaret ediyor. Buradaki direnç, boğaların bu seviyede yükselip destek oluşturabilmesinden önce 12.00 dolara kadar ulaşan bir elden çıkarmayı tetiklediği için biraz önemli. Bitcoin ve diğer büyük altcoin’lerin tümü konsolidasyon aşamalarına girerken, Chainlink’in ayak izlerini takip etmeye devam etme olasılığı çok yüksektir.

LINK 3 860x416 1

Bir analist, son derece olumlu teknik gelişmelerin güçlü bir piyasa yapısıyla birleşmesinin, artışın yakın olduğunu gösterdiğini belirterek, kısa süre önce Chainlink’in son zamanlardaki temel gücüne işaret etti:

“LINK çizelgesindeki her mumu gördüm. Tarihinde daha fazla yükseliş eğilimi olduğunu hatırlamıyorum. Teknik ve temel gücün birleşmesi, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Chainlink’i önemli ölçüde kaldırabilir. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.00 dolara geri dönmek için boğaların 13.00 dolarda bulunan direnci kırması gerekiyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner