Yükleniyor...

Analistin İddialarına Göre XRP Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

XRP, son 1 haftada neredeyse %20 oranında artış gösterdi.

ripple fiyati xrp fiyati

XRP, son 1 haftada neredeyse %20 oranında artış gösterdi. Birkaç yıllık düşük performanstan sonra, yatırımcılar şimdi piyasa değerine göre 4. en büyük kripto para birimi için tahminlerini değiştiriyor ve XRP’nin 2021’de harika bir yıl geçireceğini ve muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

Bitcoin destekçisi ve Global Macro’nun Yöneticisi Timothy Peterson XRP’nin 2021’de 2017’den bu yana yaşadığı en iyi yılı geçireceğini düşünüyor. Peterson, şu ifadeleri kullanıyor:

“Pek bir şeye benzemediğini biliyorum ama bu ileriye dönük en düşük fiyat şu an. Bence insanlar Ripple’ın 2021’deki performansına şaşıracaklar. Muhtemelen 2017’den bu yana en iyi yılını geçirecek ve belki de Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek.”

Ripple’ın başarısı, finans kurumları tarafından benimsenmesine bağlı ve Ripple merkezi olmayan ekosisteminde sorunsuz işlemleri kolaylaştırmak için ODL ve RippleX gibi yeni ürünler geliştirmiştir. Bununla birlikte, XRP, hedeflenen pazarının %98’i tarafından kullanılmıyor, bu da finansal kurumların yalnızca %2’sinin XRP tabanlı hizmetleri kullanmaya istekli olduğu anlamına geliyor.

Ripple’in CTO’su, XRP’nin benimsenmesini önleyen temel engellerin, düzenleyici engeller ve hedef pazardan gelen düşük trafik olduğunu söyledi. Bitcoin ve Ethereum’un %131 ve %261’lik YTD performansları ile karşılaştırıldığında, XRP yalnızca %57.73 oranında duruyor. Bununla birlikte XRP, sırasıyla 0,22 ve 0,24 dolar olan 200 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamaları da kırdı.

10 Kat Daha Fazla Yükselebilir

Galaxy Trading’deki kripto para trader’larına ve yatırımcılarına göre XRP’nin dayanıklı bir varlık olduğu kanıtlandı.

“Belki de en sevilmeyen projelerden biri olmasına rağmen, kimsenin beklemediği bir zamanda agresif doğasını birden fazla kez gösterdi.”

Kripto para bu nedenle mevcut fiyatından 10 kat daha fazla yükselebilir ve bu da yatırımcılar için bir giriş noktası sunar:

“Kesin dip noktasını yakalamak çok tahmin edilemez bir şey olduğundan, yatırım yapmak isteyen herkese tavsiyemiz, 10X’in gerçeğe dönüşebileceği.”

Yükselen rakamlar, yatırımcıların XRP biriktirdiğini gösteriyor. XRP’ye gelen yatırımcı ilgisi için önemli bir katalizör, 12 Aralık’taki Flare Networks Snapshot’tır. Yatırımcılar, XRP fonlarını anlık görüntü olayını destekleyen cüzdanlara veya kripto para borsalarına taşıyarak Spark Token airdrop için kendilerini hazırlıyorlar.

XRP yazının yazıldığı sırada 0.30 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner