Yükleniyor...

Analistler XRP’nin 0.25 Dolara Ulaşmasını Bekliyor

Üçüncü en büyük para birimi olan XRP yükselişe geçti.

ripple yükseliş xrp

Üçüncü en büyük para birimi olan XRP yükselişe geçti. Analistler kripto para biriminde yaşanan bu yükselişin devam etmesini bekliyor ve 0,25-0,30 dolar seviyelerini bir sonraki hedefleri haline getiriyor.

Üçüncü en büyük para birimi XRP, CoinMarketCap‘te yüzde 3,59 artış gösterdi. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0.207 dolardan işlem görüyordu. Analistler, XRP konusunda yoğun bir tartışma içerisindeler ve hedefler hakkında görüşlerini sunuyorlar; bunlar arasında 0,23 dolar, 0,25 dolar, 0,30 dolarlık seviyeler de bulunuyor.

XRP 0,25 Dolara Doğru İlerliyor

Analist Michael van de Poppe, Ripple’ın XRP’sine adanmış iki tweet yayınladı. Birincisinde, en popüler üçüncü kripto para biriminin başına neler geldiğini merak ediyor gibi görünen “Ripple? XRP?” mesajını attı.  İkincisinde ise  XRP’nin mevcut durumunu ele aldı. Analist, XRP’yi rakip Stellar (XLM) ile karşılaştırdı ve XRP’nin artık menzil içinde en yükseğe çıkmadan önce yapılan XLM hareketiyle aynı göründüğünü söyledi.

Van de Poppe, XRP’nin bir sonraki hedeflerinin 3 bin ve 3 bin 300 satoshi (0.23 dolar, 0.25 dolar) olmasını bekliyor. Bununla birlikte, hafif bir geri çekilmenin yaşanabileceğini de düşünüyor.

0.30 Dolar Mümkün mü?

‘MarketMinds’ adıyla hareket eden yatırımcı mevcut XRP durumunu bakış açılarını sunuyorlar. Kripto para biriminin 0.30 dolar direncini test etme şansına sahip olduğuna inanıyorlar. Yatırımcı şu ifadeleri kullanıyor: “XRP / USDT açık bir düşüş trendi kanalının içindedir ancak günlük grafiklerde yükseliş birikimi örneği gibi görünüyorsa, bu hareketin yukarı yönlü hareketinde kırılması durumunda direnci test etmek için çok şansımız var.”

Daha önce, tüccar Transparent-fx ise kısa vadeli XRP fiyat hareketlerine olan ilgisini paylaştı. O, 0.20 dolar seviyesine ulaştıktan sonra kripto para biriminin tersine döneceğine ve 0.15 dolar alanına geri çekileceğine inanıyor.

XRP

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner