Yükleniyor...

Analistlere Göre Bu Altcoin Patlama Yapabilir

2020 yılına girdiğimiz anda kripto piyasalarda yaşanan yükseliş trendini en çok yakalayan ve en iyi performans gösteren kripto varlık hiç şüphesiz Tezos (XTZ) oldu.

Altcoin

2020 yılına girdiğimiz anda kripto piyasalarda yaşanan yükseliş trendini en çok yakalayan ve en iyi performans gösteren kripto varlık hiç şüphesiz Tezos (XTZ) oldu. Tezos fiyatındaki güçlü ralli lider kripto birimi Bitcoin ve diğer altcoin’lerde yaşanan düşüşe rağmen devam ediyor.

Birçok analistin ortak tahmini, Tezos fiyatının önündeki kilit seviyenin kırılması durumunda yükselişin hız kazanacağı yönünde. Yazım sırasında 3 dolar seviyesinde işlem gören Tezos, son 24 saatte bir miktar değer kaybetmiş olsa da son birkaç haftaki yükseliş bu kaybı fazlası ile tolere edecek durumda.

Özellikle Twitter üzerinde altcoin’ler hakkında yaptığı açıklamalar ile bilinen kripto para trader’ı Cold Blooded Shiller, kripto varlığın çok güzel bir şekilde konsolide olduğunu ve paylaştığı grafikteki direnç çizgisinin kırılmasıyla yükselişin tam gaz devam edeceğini belirtti.

Popüler kripto para analisti Crypto Michaël de yaptığı açıklamada, Tezos’un yakın zamanda tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 3.80 dolar seviyesini aşacağını iddia etti. Ünlü analist, 3,25 dolar seviyesinden geri dönen XTZ’nin, bu direnci tekrar test edeceğini ve kırması durumunda 3,55-3,60 dolar hatta 3,80 doların aşılabileceğini söyledi.

Şu an için analistlerin ortak öngörüsü, Tezos’un önümüzdeki günlerde 3,25 dolar seviyesini kırması durumunda büyük oranda patlama yapacağı yönünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner