Yükleniyor...

Analistlere Göre Ethereum (ETH) Bir Anda Yükselişe Geçebilir

Birkaç analist, önümüzdeki birkaç ay içinde piyasa değerine göre ikinci sırada olan Ethereum (ETH) için büyük kazançlar ön gördü.

ethereum yükselişe geçebilir

Birkaç analist, önümüzdeki birkaç ay içinde piyasa değerine göre ikinci sırada olan Ethereum (ETH) için büyük kazançlar ön gördü. Hatta analistlerden birisi 1 Ocak’ta yaptığı açıklamayla ETH’nin yüzde 100 artış yaşayabileceği savını öne sürdü.

Geçen hafta analist Manu Naik, ETH / USD 1 günlük grafiğin düşen bir kamada olduğuna dikkat çekti. Buna göre ETH yüzde 68 oranında yukarı yönde kırılabilir. Alt limit ise 128 dolar olacak. Düşen kama hala devam ediyor. Fiyat ise henüz alt seviyelerde. Buna göre, ETH ocak ortasına kadar 240 dolara yükselme potansiyeline sahip.

Ethereum Şu Anda Bitcoin’den Daha İyi Görünüyor

Analist Scott Melker, ise yeni yıl arifesinde, Ether’in Bitcoin’den daha iyi göründüğüne inandığını söylemişti. Bunu 1 Ocak’ta ETH / BTC grafiği ile takip etti ve ETH’nin Temmuz ayından bu yana BTC’ye karşı işlem gördüğü aralığı vurguladı. Mevcut durum ETH’nin önemli destek seviyesinden yukarı doğru sıçradığını ve yükselmesi için harika bir konuma geldiğini gösteriyor.

Son olarak, popüler analist DonAlt, 31 Aralık’ta, Ether fiyatının 2021 yılına kadar sırasıyla 130 ve 268 dolarlık kilit destek ve direnç seviyeleri arasında seyredeceğini söyledi. Ayrıca, DonAlt, geçen Şubat ayında ETH’yi 200 doların biraz üzerinde satın aldığını belirterek, “Tekrar yapmaya ne dersin?” ifadelerini kullandı.

Cointelegraph’ın 31 Aralık’ta bildirdiği gibi, Ether yukarı doğru hareket etmeye başlarsa, nihayet 2019’da asla gerçekleşmeyen ama heyecanla beklenen altcoin sezonu başlayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner