Yükleniyor...

Analistten Çılgın İddia: Bu Altcoin %22.900 Artacak, BTC, 115 Bin Dolara Ulaşacak

Geçen yılki Bitcoin çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto para birimi trader’ı ve stratejisti, acımasız ayı piyasası sırasında çöken bir altcoin'in muazzam bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Analistten Cilgin Iddia Bu Altcoin Yuzde 22.900 Artacak BTC 115.000 Dolara Ulasacak

Geçen yılki Bitcoin çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto para birimi trader’ı ve stratejisti, acımasız ayı piyasası sırasında çöken bir altcoin’in muazzam bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Güney Koreli Popüler Altcoin %22,947 Artış Görecek

Analist Dave the Wave, 34.000 Twitter takipçisine, Güney Koreli blok zinciri birlikte çalışabilirlik protokolü ICON’un (ICX), iki yıldan fazla bir süredir ayı bölgesinde kaldıktan sonra parabolik bir kopuş için hazırlanabileceğini söyledi.

CoinMarketCap’e göre, bu dönemde ICX, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 12,64 dolardan 0,106937 dolara gerileyerek değerinin %99’unu sildi.

Dave’e göre, büyük devalüasyon, ICX’i 102,56 dolara kadar yükseltecek ve bir sonraki boğa döngüsünde astronomik kazançlarını %22,947’ye çıkaracak. Bu arada, kripto trader’ı Bitcoin yol haritasını güncelliyor.

Bitcoin (BTC), 115.000 Dolara Ulaşacak

Dave, kral kripto para biriminin piyasayı iki yıldan fazla bir süredir düşüşte tutan büyük simetrik üçgeni çözdüğünü söylüyor. Şimdi BTC’nin önümüzdeki aylarda 24.000 dolara dikey bir yükseliş başlatmasını bekliyor.

Dave’in grafiğine göre, Bitcoin muhtemelen 2021’in ikinci çeyreğine kadar başka bir üçgenin içinde işlem görmeye devam edecek. Bu modeldeki kırılma, BTC’yi 115.000 dolara fırlatacak bir ralliyi ateşleyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner