Yükleniyor...

DeFi Panzehri Serum (SRM) Bir Günde 0,10 Dolardan 1,98 Dolara Yükseldi

CoinGecko'ya göre, yakında piyasaya sürülecek olan merkezi olmayan türev borsası Serum'un hem yardımcı hem de yönetişim tokeni olarak hareket edecek yeni bir kripto para birimi olan Serum (SRM), piyasaya sürüldükten sonra 0,10 dolardan 1,98 dolara kadar yükseldi.

serum srm

CoinGecko’ya göre, yakında piyasaya sürülecek olan merkezi olmayan türev borsası Serum’un hem yardımcı hem de yönetişim tokeni olarak hareket edecek yeni bir kripto para birimi olan Serum (SRM), piyasaya sürüldükten sonra 0,10 dolardan 1,98 dolara kadar yükseldi.

Serum (SRM) Merkezi Olmayan Finans (Defi) Protokollerinin Panzehri

Project Serum, likidite eksikliği, yavaş işlem hızı ve zincirler arası işlemleri kolaylaştırama gibi merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerini rahatsız eden birçok zayıflığın panzehiri olarak kendini gösteriyor.

Kripto para birimi türevleri borsası FTX ve Alameda Research’ün kurucusu olan Sam Bankman-Fried sayesinde proje hızla büyük ilgi gördü. Merkezi olmayan borsa kullanıcılara, merkezileştirilmiş borsalarda keyif almaya alıştıkları deneyimi sunacağını söylüyor.

“Serum hızlı, ucuz, güçlü ve zincirler arası tamamen uyumlu. Ve gerçekten, tamamen güvenilirdir.

Serum (SRM) Solana Blok Zinciri Üzerinde Çalışacak

Serum, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Solana, Ethereum’un 10.000 katı kadarını işleyebilir; ve 1.000.000 kat daha ucuz. Ve birçok yan zincirin aksine Solana, 100’den fazla doğrulayıcıya sahip tam teşekküllü, merkezi olmayan bir blok zinciridir.

Bu, Serum’un tanıdık piyasa, limit ve IOC siparişleriyle birlikte tam merkezi sipariş limit defterlerine sahip olmasını sağlar. Bu daha sonra, güvenilir ve verimli tokenleştirme ve takaslara izin veren güçlü bir çapraz zincir protokolü ile birleştirildi, yani Solana’da yerel olarak yaşarken, Serum Ethereum’da birlikte çalışabilir. ”

SRM sahipleri, işlem ücretlerinde indirim alacak ve protokole güç sağlamak için stake edilebilir. Bankman-Fried, Serum borsasının önümüzdeki haftalarda başlayacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner