Anasayfa Haberler Analistten Ripple (XRP) için 28 Dolarlık Çılgın Fiyat Öngörüsü!

Analistten Ripple (XRP) için 28 Dolarlık Çılgın Fiyat Öngörüsü!

2019 yılında yüzde 100’den fazla değer kazanan Bitcoin, haberi hazırladığımız sırada 9.316,38 dolardan el değiştiriyordu. Bitcoin’in sahip olduğu potansiyel ve olumlu eğilimler son günlerde altcoin’lerin yükselişini sınırlandırıyor. Ancak, bir kripto para analistine göre Ripple (XRP), Bitcoin’in fiyat hareketini takip edecek olursa 28 dolara yükselebilir.

XRP, 100 Kattan Fazla Değer Kazanabilir

Twitter’da Credible Crypto isimli bir kripto para trader’ı ve analisti kısa süre önce XRP’nin geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Trader’a göre, 2013 yılında Bitcoin, 2014-2015 ayı piyasasından önce değerini 22 kat artırarak 1.200 dolarlık seviyelere yükseldi. Bunu yaklaşık bir yıllık konsolide dönemi takip etti ve ardından Bitcoin’i 20.000 dolara çıkaran dev bir 122 katlık boğa koşusu yaşandı.

Fiyatların düşük olduğu zamanlarda insanların satın almayı sevdiği çoğu piyasada olduğu gibi, o dönem Bitcoin birikimi bir hayli yüksek oldu ve sonunda öncü kripto para birimi 2017’nin Aralık ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara kadar yükseldi ve sonuçta değerini 122 kattan fazla artırmış oldu.

Credible Crypto, 2014-2015 ayı piyasasında şekillenen Bitcoin’in dip deseni ile XRP’nin mevcut dipleri arasında bir paralellik olduğuna dikkat çekiyor. Analist, XRP’nin BTC’yi takip etmeye devam etmesi durumunda 100 kattan daha fazla değer kazanabileceği ve 28 dolara yükselebileceği öngörüsünde bulunuyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları