Yükleniyor...

Analiz Firması: Bitcoin Mart 2020’de Yeni Boğa Döngüsüne Girecek

Çin’in kripto para birimleri üzerindeki baskıları satışların artmasına neden olduğu için şu anda piyasa ayıların kontrolü altında görünüyor.

Bitcoin Mart 2020de Yeni Boğa Döngüsüne Girecek

Çin’in kripto para birimleri üzerindeki baskıları satışların artmasına neden olduğu için şu anda piyasa ayıların kontrolü altında görünüyor. Özellikle Çin’in Blockchain teknolojisine odaklanarak kripto paralara kapılarını tekrar ve tekrar kapatması piyasada olumsuz karşılık buldu ve bulmaya da devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçen hafta Çin’in Twitter’ı Weibo’da Binance ve Tron’un hesaplarını kapattı ve Çinli yetkililer kripto para şirketlerinin temizlenmesini istiyorlar. Bloomberg’e göre devlet kurumlarının kripto para şirketleri ile olan tüm ilişkilerinin sonlandırılması istendi.

Analiz firması skewAnalytics’e göre, Çin’in piyasa üzerinde olumsuz etkisi en azından önümüzdeki yıl son bulacak. skewAnalytics, piyasanın yüzde 50’den fazla kayıp verdiği 2018 Kasım’ı hatırlatarak bu Kasım’da da benzer bir düşüşün yaşanacağını ve sonrasında benzersiz bir yıl sonunun yaşanacağını öngörüyor.

Analiz firmasına göre Bitcoin uzun vadede yükselişine devam edecek ancak Mart 2020’den itibaren yeni bir döngüye girecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x