Yükleniyor...

“Devletler Bitcoin’in İşini Bitirebilir!”

Bitcoin, bankalar ve devletler tarafından sunulan mevcut finansal sisteme merkeziyetsiz, özgürlükçü bir alternatif olarak tasarlandı.

Kripto Para Uzmanlarına Göre Devletler Bitcoini Durdurabilir

Bitcoin, bankalar ve devletler tarafından sunulan mevcut finansal sisteme merkeziyetsiz, özgürlükçü bir alternatif olarak tasarlandı. Mevcut finansal sistem merkeziyetçi ve özgürlük karşıtı olduğunu Bank of America’nın aracılığı ile son olarak Tron CEO’su Justin Sun ve risk sermayedarı Roelof Botha’nın hesaplarını dondurarak gösterdi.

Devletlere göre kripto varlıklar merkezi bir kripto para borsasında tutulmadıkları sürece durdurulmalı mümkün olmayan varlıklar. Buna karşın iki kripto para uzmanı devletlerin gerçekten Bitcoin’in işini nasıl bitireceğiyle ilgili ilginç teorilerde bulundular.

Önlem Tedaviden iyidir

Bu noktada “Önlem tedaviden iyidir” teorisi devreye giriyor. Bu teori kripto para trader’ı, Bitcoin sevdalısı Rhythmtrader tarafından önerildi. Trader, devletlerin onlara göre daha iyi finansal gözetim eksikliği, sermaye kontrollerinin ortadan kaldırılması, enflasyonun olmaması gibi şeyleri sağlamaları durumunda insanların Bitcoin’den vazgeçeceklerine inanıyor. Rhythmtrader, bunu biraz da alaycı bir şekilde söylüyor.

Bir başka kripto para uzmanı, trader Alex Kruger ise teoride yatırımcıların ilgisizliğine dayanan bir yöntem ile Bitcoin’in işini bitirmenin daha kolay olduğuna inanıyor.

Kripto para topluluğunun çoğunluğunun elindeki Bitcoin’lerle son model bir araba, yeni bir ev alabilecekleri günü dört gözle beklediğinden yola çıkan Kruger, devletlerin insanların beklentilerini karşılamalarının önüne geçmek adına fiyatı uzun süre bin doların altında tutmasının yeterli olacağını ve bu şekilde Bitcoin’in işinin bitebileceğini belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner