Yükleniyor...

Andrew Tate, memecoin’i DADDY için dünya turu düzenliyor

Sosyal medya fenomeni Andrew Tate, Solana tabanlı kendi token'ı DADDY için bir dünya turu duyurdu.

andrew tata memecoin

Sosyal medya fenomeni Andrew Tate, Solana tabanlı kendi token’ı DADDY için bir dünya turu duyurdu.

Bükreş Mahkemesi, Aralık 2022’de kardeşi Tristan ile birlikte tutuklanan Andrew Tate’in ülkeyi terk edebileceğine ancak Avrupa Birliği (AB) içinde kalması gerektiğine karar verdi.

“Özgürüm,” diye yazdı Tate, büyük harflerle yazdığı bir Twitter gönderisinde. “3 yıldır ilk kez Romanya’dan ayrılabiliyorum.”

AB içinde kalmak zorunda olmasına rağmen Tate, DADDY memecoin’ini için tur planlamaya başladı. Ünlü isim “Dünya çapında bir tur yapmakta özgürüm. DADDY turu” şeklinde açıklama yaptı etti Twitter videosunda.

Airdrop hamlesi ile DADDY ön plana çıktı

Geçtiğimiz ay Tate, Iggy Azalea’nın MOTHER memecoin’ine karşılık olarak DADDY’yi piyasaya sürdü. DADDY, kripto piyasasının geri kalanı düşüşteyken gün içinde kısa bir süre yükseldi, ancak son 24 saatte yaklaşık yüzde 5 düştü.

Perşembe günü, çifte İngiliz ABD vatandaşı olan Tate, DADDY airdrop planını özetledi. The Real World’e katılım ile birikte yatırımcılar daha fazla DADDY airdrop’u alacak. Real World uygulaması, 2023 yılında Google ve Apple’ın ilgili mobil uygulama mağazaları tarafından yasaklanmıştı. 

“Bu kripto projesinin adil olmasını istedim.” dedi Tate canlı yayında . “Airdrop’ta kazandığınız miktardan hayal kırıklığına uğradıysanız, sadece kendinizden hayal kırıklığına uğramış olursunuz.” şeklinde ifadelerine ekleme yaptı.

Bu Andrew Tate için yeni bir fikir olsa da, çoğu projeinin airdrop stratejisi konseptle aynıdır ve kullanıcılar genellikle sistemden memnun kalmazlar. En son, BLAST kullanıcıları, airdrop için çok uğraşmalarına rağmen hayal kırıklığına uğramıştı. Airdrop kampanyasının duyurulmasıyla , Tate tarafından tanıtılan token hafta boyunca iyi performans gösterdi ve yüzde 67 yükseldi. Tate’in küresel dünya turu şu anda “yükleniyor” ve resmi bir airdrop tarihi veya ek ayrıntılar duyurulmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner